Najstarsza kompozycja pochodzi z roku 1993, a najmłodsza z 2014. Jean Paul Gaultier perfumy powstały przy współpracy z twórcami Jacques Cavallier...

LE MALE - J.P.Gaultier Woda toaletowa 75 ml

Od Cena 514,80 zł

Orientalna woda perfumowana dla mężczyzn. Twórcy tej kompozycji chcieli uzyskać zapach wspomnień z dzieciństwa – dawnego salonu fryzjerskiego i ciasteczek babuni, uzupełniając go silnym, zmysłowym i męskim akordem ambrowo-piżmowym. Właśnie nuty animalne sprawiają, że zapach harmonijnie współgra z nazwą perfum – "le male" znaczy „samiec”. Kompozycja stworzona z myślą o osobach, które lubią powracać do miłych wspomnień z dzieciństwa, a równocześnie są pełne zmysłowego uroku i bardzo im zależy na zwróceniu na siebie uwagi kobiet.

Le Male - Jean Paul Gaultier

Od Cena 572,00 zł

Każde perfumy francuskiego projektanta mody Jean Paul Gaultier zaskakują. W 2020 r. wykreował on nowy zapach Le Male dla mężczyzn. Inspiracją do stworzenia tej kompozycji zapachowej jest sylwetka kapitana statku, który wyróżnia się swoją siłą, charyzmą, umiejętnością przywództwa.

Stosując perfumy Le Male poczujesz roztaczające się ciepło. Ta męska drzewno-orientalna kompozycja jest pikantna i energetyzująca. Witający ostry kardamon w nucie głowy jest niezwykle seksowny i uwodzicielski. Elegancka, kremowa lawenda dodająca świeżości, irys w nutach serca i wanilia w nutach bazy to połączenie idealne na chłodniejsze dni i wieczory. Słodycz zapachu trwa naprawdę długo, natomiast nuty drzewne są symboliczne.

Podobnie jak inne perfumy z serii Le Male, kształt flakonu to męski tors. Tym razem przybrał czarne pasy ze złotymi detalami, które przypominają mundur oficerski nawiązując do inspiracji powstania tej wody perfumowanej. Podkreśl swoją silną osobowość perfumami od Jean Paul Gaultier!

Scandal Pour Homme - Jean Paul Gaultier Woda...

Od Cena 536,25 zł

Marka Jean Paul Gaultier swoje kompozycje zapachowe kreuje w nawiązaniu do konkretnej inspiracji. Tym razem, zapach dla mężczyzn z 2021 roku o nazwie Scandal Pour Homme nawiązuje do ringu bokserskiego i boksera walczącego o zwycięstwo.

Flakon z wieczkiem w kształcie korony i trofeum zawiera szaroniebieską wodę perfumowaną. Intrygującą. Uzależniającą. Orientalno-drzewną. Nutami głowy są szałwia i mandarynka. Nutami serca: fasolka tonka i karmel nadające ciepła i słodkości. Nutą bazy jest drzewna wetyweria.

Scandal Pour Homme dla marki Jean Paul Gaultier stworzyli Quentin Bisch, Christophe Raynaud i Nathalie Gracia-Cetto. Z tym zapachem chce się wygrywać wszystkie codzienne walki.




Kopiowanie opisów produktów zamieszczonych w sklepie PerfumyAlternatywne.pl oraz rozpowszechnianie jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Najstarsza kompozycja pochodzi z roku 1993, a najmłodsza z 2014. Jean Paul Gaultier perfumy powstały przy współpracy z twórcami Jacques Cavallier, Francis Kurkdjian, Olivier Cresp, Annick Menardo i Aurelien Guichard.

Produkt dodany do porównania.