Lista produktów marki Yves Saint Laurent

Najstarsza kompozycja pochodzi z roku 1964, a najmłodsza z 2014. Yves Saint Laurent perfumy powstały przy współpracy z twórcami Ralf Schwieger...

Black Opium - Y.S.Laurent Woda perfumowana 30 ml

Od Cena 239,85 zł

Black Opium to zapach nieoczywisty, sensualny, niezwykle kuszący. Nuta czarnej kawy, dymny i orientalny aromat paczuli, pobudzające akordy różowego pieprzu i kwiatu pomarańczy uwodzą i uruchamiają zmysły. Słodki jaśmin czaruje delikatnością, a drzewny, relaksujący aromat cedru i aksamitna woń wanilii czynią Black Opium zapachem pełnym i głębokim.

Black Opium otula skórę właścicielki tajemnicą. Wyzwala kobiecą moc, która mężczyzn intryguje  i nierzadko onieśmiela. Nie pozwala o sobie zapomnieć. To zapach dla kobiety zdecydowanej, świadomej swoich potrzeb, odważnej, ale również takiej, która te cechy pragnie w sobie dopiero wyzwolić.

LIBRE - YVES SAINT LAURENT Woda Perfumowana 30 ml

Od Cena 348,00 zł

Libre od Yves Saint Laurent to orientalne perfumy dla kobiet o charakterystycznych paprociowych akordach. Perfumy swoją premierę miały w 2019 roku. Libre stworzyli Anne Flipo i Carlos Benaim. Zapach określa jego nazwa, ponieważ libre oznacza wolność. Zapach zdominowany przez lawendę jest seksowny, elegancki i skierowany do kobiet, które nie zważają na opinię innych.

OPIUM - Y.S.Laurent Woda toaletowa 50 ml

Od Cena 406,00 zł

Yves Saint Laurent wykreował ten zapach w 1996 roku specjalnie dla mężczyzn, aby mogli się czuć tak samo wyjątkowo, jak kobieta ubrana w damski 'Opium'. 'Opium Homme' to niesamowita dawka mocy i energii tajemniczego orientu, składająca się z rzadkich, elektryzujących świeżością przypraw i aromatu lasu po deszczu. 'Opium Homme' to zmysłowa, powabna kompozycja, odzwierciedlająca męskie wartości i zbliżająca do marzeń.

Najstarsza kompozycja pochodzi z roku 1964, a najmłodsza z 2014. Yves Saint Laurent perfumy powstały przy współpracy z twórcami Ralf Schwieger, Cecile Matton, Honorine Blanc, Alberto Morillas, Nathalie Lorson, Marie Salamagne, Olivier Cresp, Annick Menardo, Jacques Cavallier, Jean-Claude Ellena, Jean-Francois Latty, Pierre Bourdon, Anne Flipo, Pierre Wargnye, Dominique Ropion, Olivier Polge, Carlos Benaim, Juliette Karagueuzoglou, Loc Dong, Jean Amic, Jean-Louis Sieuzac, Sophia Grojsman, Laurent Bruyere, Sophie Labbe, Daniela (Roche) Andrier, Karine Dubreuil i Amandine Marie.

Produkt dodany do porównania.