Wybierz swoją alternatywę

Czym są perfumy alternatywnePerfumy alternatywne poprzez odpowiednio i starannie dobrane składniki oraz kompozycje nut zapachowych, nawiązują swoim zapachem do znanych markowych perfum. Są jednak dużo od nich tańsze. Nie musisz więc przepłacać, możesz pachnieć równie pięknie za niższą cenę. Potwierdza to wielu użytkowników naszego sklepu, którzy zaufali nam i wybrali już swoją alternatywę.

Perfumy Alternatywne
Perfumy Alternatywne

Znany zapach aż 90% taniejPerfumy alternatywne są nawet o 90% tańsze od markowych zapachów dostępnych na sklepowych półkach. W podstawowej formie 35 ml flakon damskich perfum kosztuje 22 zł, podczas gdy wody perfumowane znanych producentów zaczynają się dopiero od 200 zł. Jednak kupując perfumy alternatywne nie płacisz za reklamę w telewizji, gaże znanych aktorów, producentów, agencji reklamowych, nie płacisz za branding, marketing, znane nazwisko artysty, który promuje markę - płacisz jedynie za zapach.

Tak tanio?! Jak to możliwe?Proces produkcji perfum w większości manufaktur wygląda podobnie, wykorzystuje się podobne składniki, w odpowiednich proporcjach i rozlewa się je do flakonów. Różnica w intensywności i trwałości perfum - wynika głównie z ilości zawartych substancji utrwalających. Może być ona jednak różna, nawet w przypadku perfum tej samej marki. Dla uporządkowania używa się różnego nazewnictwa: woda toaletowa, woda perfumowana albo perfumy.

Perfumy Alternatywne
Perfumy Alternatywne

Ponad 300 zapachów. Który wybrać?Jest wiele sposobów, aby wybrać odpowiedni zapach dla siebie i wiele możliwości, aby przetestować różne perfumy w wyjątkowej cenie. Zacznij od przeznaczenia perfum. Opisane na stronie kategorie z pewnością pomogą Ci wybrać zapach, który do Ciebie pasuje. Możesz również zainspirować się wyborem innych osób, które dokonały zakupu na naszej stronie. Jeżeli masz swój ulubiony zapach, który chciałbyś kupić w dużo niższej cenie - możesz zobaczyć co kupowali również inni klienci.

Kupuj rozsądnie, nie przepłacaj!
Twoje ulubione zapachy taniej

zobacz naszą listę perfum Perfumy Alternatywne

Wyjątkowa oferta,  
aż do 25% taniej!Okazje czekają na to, aż je wybierzesz! Wejdź do świata minimalnych cen i maksymalnej jakości. Okoliczności sprzyjają, zaopatrz się w jeden – bądź kilka – naszych zapachów i dołącz do naszej społeczności! Daj się poznać innym od pozytywnej zapachowej strony.Kup taniej

Perfumy Alternatywne

Nie każdy „perfum” to perfumy!Określenie perfumy jest określeniem potocznym, które używamy często zamiennie z wodą toaletową czy perfumowaną. Jednak nazwa woda toaletowa czy woda perfumowana dokładnie określają stopień trwałości danych zapachów. Na naszej stronie oferujemy wody perfumowane, których zapach jest trwalszy i bardziej intensywny niż woda toaletowa. W porównaniu z niektórymi markowymi wodami toaletowym - nasze perfumy będą pachnieć dłużej na Twojej skórze.

Odpowiednik to nie podróbkaOdpowiedniki i zamienniki - to nie są podróbki perfum. Inspirujemy się zapachami, łącząc ze sobą odpowiednie nuty i akordy zapachowe, tak aby stworzona całość nawiązującą do Twojego ulubionego zapachu. Nie sprzedajemy chińskich podróbek o podobnie brzmiących nazwach i zupełnie innych zapachach. Swoim Klientom oferujemy polski produkt - wody perfumowane marki AMBRA. Każdy perfum ma odrębny numer, który określa dany zapach - na swojej stronie mamy ponad 300 zapachów inspirowanych znanymi i lubianymi perfumami.

Perfumy Alternatywne

Opinie klientów

Zobacz co o nas mówią

Polecane Alternatywne Perfumy

Sprawdź najczęściej wybierane perfumy. Zainspiruj się wyborem innych, albo odkryj najnowsze zapachy francuskich perfumy alternatywnych.
  • Nowości
  • Bestsellery
MATAN INVESTMENTS Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
Produkt dodany do porównania.