Elizabeth Arden - perfumy tworzone z myślą o kobietach


Założycielką marki była Kanadyjka Elizabeth Arden, a właściwie Florence Nightingale Graham. Jej biznesowa historia rozpoczyna się od otwarcia salonu piękności na słynnej 5th Avenue w Nowym Jorku. W myśl idei, że “bycie piękną jest naturalnym prawem każdej kobiety” udowodniła, że produkty kosmetyczne należy poddawać badaniom naukowym, by mogły one w najlepszy możliwy sposób pielęgnować skórę. Prócz wizjonerskich przekonań, Elizabeth była znakomitym przedsiębiorcą.


Jako pierwsza opracowała kosmetyki podróżne, jak i stworzyła zespół wyszkolonych, podróżujących sprzedawczyń. To wszystko miało miejsce w czasach, gdy świat przedsiębiorców był zdominowany przez mężczyzn. Do dziś marka cechuje się innowacyjnością, przedsiębiorczością i doskonałą jakością produktów.

perfumy Elizabeth Arden

Elizabeth Arden - damskie perfumy


W 1996 roku na rynek zostały wydane damskie perfumy 5th Avenue. Perfumy inspirowane klasyczną architekturą i panoramą Manhattanu. Szykowny, wyrafinowany zapach, a przy tym oddający energię Piątej Alei Nowego Jorku. Klasyczny zapach dla kobiet na bazie kwiatów, idealny do stosowania na dzień w ciepłe dni. Pomimo obecności aromatu wielu kwiatów, cała kompozycja jest spójna i bardzo kobieca. Dodatek cytrusowej bergamotki, czy korzennego goździka w przyjemny sposób uatrakcyjnia kwiatową woń. W efekcie w ofercie Elizabeth Arden powstały uniwersalne perfumy idealne na prezent.

Drugą kompozycją zapachową dostępną w naszym sklepie jest zapach niczym z bujnego, zielonego świata. Odświeżające, poprawiające nastrój Green Tea to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Rześkość, orzeźwienie, radość zapewnia zestawienie nut zielonej herbaty z miętą i rabarbarem. Duża ilość składników łączy się w sposób harmonijny i tworzy minimalistyczne, pozbawione słodyczy perfumy na lato dla kobiet. Uniwersalne perfumy damskie Green Tea - Elizabeth Arden z pewnością warto poznać - ich świeżość w upalne dni może ukoić zmysły.

 
Produkt dodany do porównania.