Perfumy Yves Rocher to kompozycje, które powstają z misternych połączeń darów natury. Akordy kwiatowe, ziołowe, owocowe i drzewne tworzą niezwykłe połączenia, wśród których coś dla siebie dopasują osoby różniące się wiekiem, stylem życia i osobowością.

Yves Rocher – perfumy damskie

Comme une Evidence od Yves Rochera to niezwykle cenione, szyprowo-kwiatowe perfumy damskie. Ten znany zapach został skomponowany z nut rabarbaru, liści fiołka, konwalii i róży. Akord złożony z mchu dębowego, paczuli i piżma podbija aromat i czyni go dużo intensywniejszym. Te perfumy oryginalne od Yves Rocher to świetny wybór dla kobiet sukcesu, przedsiębiorczych i silnych.

Perfumy Yves Rocher The Vert to kompozycja zielonej herbaty, cytrusów i delikatnych kwiatów. Całość doskonale odświeża, pobudza zmysły i dodaje energii na cały dzień. Zapach zamknięty jest w stylowej, walcowatej buteleczce z atomizerem.

Comme une Ewidence to aromatyczne perfumy markowe przeznaczone dla romantycznych i zmysłowych kobiet. Prosty w kształcie i ozdobiony stylowymi napisami flakonik skrywa kompozycję niezwykle aromatycznej zawartości. We flakoniku znajdziemy aromat liści fiołka, znany zapach jaśminu, róży damasceńskiej oraz jasnego drewna.

Yves Rocher – perfumy męskie

Najbardziej znane perfumy męskie Yves Rocher to Comme une Evidence charakteryzujące się kompozycją cytrusów, olejku cyprysowego i woni kwiatowych połączonych z aromatem przypraw. Całość wzbogacono dymną smużką paczuli. Zapach doskonale sprawdza się zarówno od święta czy podczas uroczystych okazji, jak i na romantycznej randce, kolacji czy spektaklu teatralnego.

Produkt dodany do porównania.