DKNY - Nowy Jork i kobiety

Pierwsze skojarzenia marki stworzonej przez Donnę Karan to kobiety i Nowy Jork. Amerykańskie miasto od samego początku było dla projektantki największą inspiracją. Kolekcje odzieży były projektowane z myślą o kobietach żyjących w Nowym Jorku. Miały one podkreślić dynamikę i ekspresję miasta, tempo życia nowoczesnych, amerykańskich kobiet. Zamierzony cel szybko udało się osiągnąć, a 12 lat po powstaniu marki, na rynek wprowadzono pierwsze perfumy damskie.

Perfumy DKNY

Największy sukces marki to perfumy Be Delicious. Kobiety pokochały orzeźwiający zapach we flakonie w kształcie jabłka. Nuty zielonego jabłka w połączeniu z zielonym ogórkiem, grejpfrutem i magnolią dla wielu kobiet, nie tylko tych z miasta, które nigdy nie zasypia - stały się ulubioną kompozycją zapachową. Do dziś Be Delicious jest chętnie kupowany, a sukces przełożył się na decyzję o wykreowaniu nowszych wersji perfum. Na rynku można znaleźć takie zapachy jak DKNY Be Delicious Fresh Blossom, DKNY Be Delicious Lime Mojito, DKNY Golden Delicious, a nawet perfumy DKNY dla mężczyzn - DKNY Be Delicious Men.

Drugą propozycją perfum od Donny Karan, która jest dostępna w naszym sklepie to perfumy Nectar Love. Cytrusowy, damski zapach na lato to propozycja dla romantyczek w każdym wieku. Złoty flakon z motywem pszczół skrywa w sobie piękne orientalne i słodkie nuty.

Produkt dodany do porównania.