Zapach, podobnie jak torebka czy apaszka, zaliczany jest do koniecznego elementu stylizacji. Z tego powodu, przypisanie pasującej kompozycji zapachowej do konkretnej osoby jest sprawą równie ważną, jak dobór odpowiednich kolorów do urody danej kobiety. Wyjątkowe perfumy pojawiają się w kolekcji marki Tom Ford.

BLACK ORCHID - TOM FORD Woda Perfumowana 30 ml

Od Cena 564,85 zł

Luksusowy i sensualny zapach Black Orchid to pociągająca mikstura przebrzmiewająca ciemnymi akordami – ziemistymi i korzennymi. Zapach nowoczesny i ponadczasowy.

Żłobiona, czarna butelka, skrywa w sobie kultowy styl i światowy blask. Marka Tom Ford zamknęła w tym zapachu elegancję, piękno i tajemniczość.

Black Orchid jest zapachem orientalno-kwiatowym, skomponowanym przez Givaudan. Na rynku zagościła w 2006 roku.

Bogata kompozycja rozpoczyna swoje brzmienie od jaśminu, gardenii i cytrusów, by później uderzyć w nuty owocowe w akompaniamencie kwiatów takich jak orchidea, czy lotos. W bazie dominuje drzewo odymione kadzidłem i pływające czekoladą.

Misternie stworzona mikstura oczaruje Cię swoją wyjątkowością. Odkryj tajemnicę tego zapachu.

Zapach, podobnie jak torebka czy apaszka, zaliczany jest do koniecznego elementu stylizacji. Z tego powodu, przypisanie pasującej kompozycji zapachowej do konkretnej osoby jest sprawą równie ważną, jak dobór odpowiednich kolorów do urody danej kobiety. Wyjątkowe perfumy pojawiają się w kolekcji marki Tom Ford.

Tom Ford – ekskluzywne dodatki męskie i damskie

Koniec lat 90. XX wieku to dla Toma Forda początek kariery w zawodzie projektanta domu mody Gucci. Dzięki swojej pracowitości, talentowi i pełnemu zaangażowaniu, szybko został mianowany na stanowisko dyrektora kreatywnego. Marka zyskała na wizerunku i ponownie rozwinęła skrzydła. Tym działaniem Tom Ford udowodnił, że jego talent kreatywny umożliwił mu dalszy rozwój talentu. 10 lat później projektant zdecydował się stworzyć własną, niepowtarzalną markę z produktami, skierowanymi głównie do mężczyzn oraz typu unisex.

Staranność wykonania, wysoka jakość oraz szczegółowość w projektowaniu sprawiły, że produkty powstałe pod okiem Toma Forda nie tylko natychmiast znajdowały nabywców, ale także były doceniane i chętniej od innych marek kupowane. Początkowo produkty tworzone przez Toma Forda kierowane były wyłącznie do mężczyzn. Gdy postanowił rozszerzyć asortyment o perfumy, obok aromatów dedykowanym panom, wprowadził zapachy kobiece, które zdecydowanie można określić mianem luksusowych.

Perfumy damskie TOM FORD

Wbrew nazwie Tom Ford nie wyróżnia damskich perfum w sposób typowo płciowy. To raczej nie tylko perfumy damskie, ale linia unisex polecana zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Co więcej, nałożenie tego samego zapachu na skórę i przez pana i przez panią będzie zupełnie inaczej odbierane przez osoby postronne. Perfumy tego typu charakteryzują się dość neutralnym przesłaniem. Znajdziemy tu aromaty kwiatowe, nuty owocowo-cytrusowe jak i akordy drzewne. Dodatkiem są wonie przypraw i egzotycznych roślin spięte zapachami wykwintnych alkoholi, takich jak rum czy koniak. Świetnym przykładem są drzewno-orientalne OUD WOOD, które zachwycają połączeniem nut drzewnych (drzewo różane, sandałowe, agarowe), z wyrazistymi bursztynami, wanilią, bobem tonka i odrobiną pieprzu. Pewne siebie kobiety będą również zachwycone zapachem Black Orchid, który jest intensywny i bardzo nowoczesny. Jest to dość ciężka kompozycja orientalno-kwiatowa, w których prym wiedzie orchidea otoczona nutkami kwiatowymi, owocowymi, korzennymi, drzewnymi i słodkimi.

Perfumy męskie TOM FORD

Intensywność, wyrazistość, nieszablonowość to cechy wyróżniające perfumy męskie Toma Forda dedykowane zdecydowanym i dbającym o wizerunek mężczyznom. Specjalnie wybrane zapachy połączone są w oryginalną kompozycję zamkniętą w pięknym flakoniku. Męskie perfumy od Toma Forda to mieszanka aromatów cytrusów, wyselekcjonowanych kwiatów, intensywnych przypraw, bobu tonka, nut drzewnych oraz bursztynu. Doskonałe proporcje zapachów sprawiają, że męskie perfumy Tom Ford są jedyne i niepowtarzalne, zarówno pod względem aromatu, jak i oryginalności opakowania.

Na wieczór świetnie sprawdzą się orientalno-waniliowe Tom Ford Extreme z cytryną, figą, paczulą, cedrem i zapachem trufli. Miłośnicy typowo męskich i ciężkich kompozycji zachwycają się orientalnymi perfumami Tabacco Vanille, w których nuty przyprawowe, kwiatowe, drzewne i waniliowe zostały wzbogacone odrobiną kakao oraz wyrazistym aromatem liści i kwiatu tytoniu.

Produkt dodany do porównania.