Promocja -15% na Perfumy Alternatywne z nutą neroli

Odkryj esencję elegancji i świeżości wybierając wyjątkowe Perfumy Alternatywne z czarującą nutą neroli. Znajdź swój zapach już od 18,70 zł. Promocja nie łączy się z innymi i trwa do końca lutego.

Bezpłatna wysyłka

W naszym sklepie opłaca się kupować więcej! Za zakupy od kwoty 150 zł zgarniecie darmową dostawę pod drzwi! Idealna opcja, prawda? Wystarczy, że zrobisz u nas zakupy za minimalną kwotę 150zł, a my opłacimy dostawę za Ciebie! Po przejściu do etapu zapłaty, zauważysz, że wysyłka się nie doliczy. Banalnie proste i opłacalne!
Warunek promocji: wszystkie produkty muszą znajdować się w jednym zamówieniu. Promocja nie obejmuje zamówień za pobraniem oraz, na które wystawione mają być różne rachunki. Promocja trwa do 31.03.2024r.

Zapis do newslettera

Zapisz się do naszego newsletteru i zdobądź kupon rabatowy o wysokości 10zł na zakupy powyżej 130zł! Kupon jest jednorazowy i nie łączy się z innymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie, a będziesz otrzymywał najświeższe informacje o promocjach i rabatach dostępnych na naszej stronie. Nie zwlekaj i dołącz do nas!

Produkt dodany do porównania.