Walentyki

Idealne prezenty walentynkowe z 10% rabatem na Perfumy Alternatywne!
Od 1.02.2023 do 14.02.2023 godz. 23:59 Perfumy Alternatywne zamówisz 10% taniej stosując kod: PALOVE
Poszukaj miłości w perfumach!
Perfumy alternatywne znajdziesz tutaj: https://perfumyalternatywne.pl/marki/1-ambra
Oferta nie łączy się z innymi promocjami.

Bezpłatna wysyłka

W naszym sklepie opłaca się kupować więcej! Za zakupy od kwoty 150 zł zgarniecie darmową dostawę pod drzwi! Idealna opcja, prawda? Wystarczy, że zrobisz u nas zakupy za minimalną kwotę 150zł, a my opłacimy dostawę za Ciebie! Po przejściu do etapu zapłaty, zauważysz, że wysyłka się nie doliczy. Banalnie proste i opłacalne!
Warunek promocji: wszystkie produkty muszą znajdować się w jednym zamówieniu. Promocja nie obejmuje zamówień, na które wystawione mają być różne rachunki. Promocja trwa do 31.01.2022r.
pa_newsletter_promocja.jpg

Zapis do newslettera

Zapisz się do naszego newsletteru i zdobądź kupon rabatowy o wysokości 10zł na zakupy powyżej 130zł! Kupon jest jednorazowy i nie łączy się z innymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie, a będziesz otrzymywał najświeższe informacje o promocjach i rabatach dostępnych na naszej stronie. Nie zwlekaj i dołącz do nas!

Strefa Okazji

Ustrzel swój ulubiony zapach w promocyjnej cenie! A może wręcz przeciwnie? Spróbuj czegoś całkiem nowego, jeśli jest ku temu okazja. Otwórz się na nowości. Różne zapachy, różne rabaty - z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Zaznaczamy tylko, że produkty w promocji nie łączą się z innymi promocjami..
Produkt dodany do porównania.