Promocja -10% na męskie Perfumy Alternatywne z okazji Dnia Taty

Skorzystaj z promocji -10% na męskie Perfumy Alternatywne i podaruj swojemu Tacie piękne zapachy, które wyrażą jego osobowość. Aby skorzystać z promocji wykorzystaj kod rabatowy TATA24. Promocja dotyczy Perfum Alternatywnych w cenie regularnej, nie łączy się z innymi i trwa do końca 23 czerwca. Sprawdź najpiękniejsze męskie perfumy tutaj.

PA_L_P.jpg

Promocja -15% na Perfumy Alternatywne z nutą limonki

Znajdź piękne, energetyczne perfumy, dzięki którym w subtelny sposób podkreślisz swoją obecność i poczujesz przyjemne orzeźwienie! Wejdź do Strefy Okazji i odkryj Perfumy Alternatywne z nutą limonki korzystając z promocji -15%. Sprawdź znane zapachy z pobudzającą limonką i wybierz swoją alternatywę, już od 18,70 zł. Promocja nie łączy się z innymi i trwa do końca czerwca.

Bezpłatna wysyłka

W naszym sklepie opłaca się kupować więcej! Za zakupy od kwoty 150 zł zgarniecie darmową dostawę pod drzwi! Idealna opcja, prawda? Wystarczy, że zrobisz u nas zakupy za minimalną kwotę 150zł, a my opłacimy dostawę za Ciebie! Po przejściu do etapu zapłaty, zauważysz, że wysyłka się nie doliczy. Banalnie proste i opłacalne!
Warunek promocji: wszystkie produkty muszą znajdować się w jednym zamówieniu. Promocja nie obejmuje zamówień za pobraniem oraz, na które wystawione mają być różne rachunki. Promocja trwa do 31.05.2024r.

Zapis do newslettera

Zapisz się do naszego newsletteru i zdobądź kupon rabatowy o wysokości 10zł na zakupy powyżej 130zł! Kupon jest jednorazowy i nie łączy się z innymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie, a będziesz otrzymywał najświeższe informacje o promocjach i rabatach dostępnych na naszej stronie. Nie zwlekaj i dołącz do nas!

Produkt dodany do porównania.