Paris Hilton


Jesteś gotowa na kwiatowo-owocowe poruszenie zmysłów? Lubisz wiosenne zapachy - świeże i zarazem słodkie? Przetestuj perfumy Paris Hilton, które oczarowały wiele kobiet w każdym wieku. Ich dziewczęcy charakter sprawi, że będzie się je przyjemnie nosić, szczególnie wiosną i latem. Woda perfumowana Paris Hilton jest niezobowiązująca - jej zapach z pewnością może Ci towarzyszyć w szkole, w pracy, na spotkaniach towarzyskich oraz podczas innych, spontanicznych okazji.

Paris Hilton

PARIS HILTON - Paris Hilton Woda perfumowana 30 ml

Od Cena 156,07 zł

Paris Hilton 'Paris Hilton' to debiut amerykańskiej ikony popkultury w świecie perfum. Kwiatowo - orientalny zapach dla młodych kobiet. Niesamowicie sexy, uwodzicielska i zmysłowa kompozycja, która uosabia cechy jej kreatorki. Kobiecość, szyk, flirt, zabawa, korzystanie z życia w pełni. Zapach odpowiedni zarówno na dzień, jak i na wieczór. Dodatkowo perfum zawiera "magiczny składnik", który jeszcze bardziej wzmacnia i podkreśla atrakcyjność kobiety - feromony.

Paris Hilton perfumy


Po ekscentrycznej, nie bojącej się skandali celebrytce można było spodziewać się kreacji tylko perfum wyrazistych, wyróżniających się na tle innych. Prawnuczka hotelowego magnata Conrada Hiltona, prowadząca bardzo kontrowersyjny styl życia zdecydowała się jednak na perfumy sygnowane jej imieniem i nazwiskiem o uniwersalnym zapachu, który może spodobać się wielu kobietom, dlatego warto je mieć w swojej kolekcji. Perfumy Paris Hilton będą także bezpiecznym wyborem, jeśli chcesz podarować piękny zapach na prezent.

Fani amerykańskiej gwiazdy Paris Hilton mogli poznać już kilkadziesiąt kompozycji sygnowanych jej nazwiskiem, począwszy od 2005 roku. Paris Hilton perfumy powstały spod nosa zdolnych perfumiarzy takich jak Frank Voelkl, Yves Cassar, Mane, Honorine Blanc, Steve DeMercado, Jean Claude Delville, Jean-Louis Grauby, James Krivda, Clement Gavarry, Michelle DeFina i Richard Herpin.

 
Produkt dodany do porównania.