Armand Basi


Daj się oczarować perfumami Armand Basi - poczuj śródziemnomorski klimat w nowoczesnym wydaniu! Hiszpańska marka Armand Basi to kwintesencja stylu, jakości, hołdująca niezależność i indywidualność. Jeśli i Tobie są bliskie te pojęcia, musisz poczuć zapachy wykreowane przez Armand Basi na własnej skórze!


Armand Basi to przede wszystkim hiszpańska marka projektująca odzież damską i męską na międzynarodową skalę. Powstała w 1987 roku, a jej pierwsze perfumy zostały wydane w 1999 roku. Systematyczna współpraca z wybitnymi perfumiarzami zaowocowała w kreację kilkudziesięciu zapachów dla kobiet i mężczyzn.

Armand Basi

In Red - Armand Basi Woda perfumowana 100 ml

Od Cena 239,38 zł

In Red to kwiatowa, transparentna i bardzo elegancka kompozycja. Armand Basi postawił na śródziemnomorską świeżość i witalność z mocno cytrusowym aromatem.

W nucie serca rozbrzmiewa akord imbiru, mandarynki i bergamotki. Zapach rozwija się uwalniając jaśmin, liść fiołka i różę. Kompozycja osiada się na skórze emanując białym piżmem i nutami drzewnymi, tworząc ciepłą i zmysłową atmosferę.

Za klasę tego zapachu odpowiedzialny jest Alberto Morillas. In Red w sprzedaży pojawił się w 2003 roku.

Delikatność i świeżość tego zapachu doskonale pasują do noszenia na co dzień, nie tylko w ciepłe letnie dni.

Armand Basi perfumy


Jednym z najbardziej popularnych zapachów są damskie perfumy Armand Basi - In Red. Zapach In Red stanowi wspaniałą propozycję na letni zapach, który łączy orzeźwiającą cytrusowość z korzennymi nutami i kwiatowym sercem. Dzięki niemu, kobiety mogą poczuć się świeżo i radośnie w każdej okoliczności. Perfumy In Red są bogate także w zmysłowe nuty takie jak białe piżmo, jaśmin i wanilię, dlatego te popularne perfumy podkreślają w delikatny sposób zmysłowość i uwodzicielskość kobiet.

Twórcą tego zapachu jest Alberto Morillas, który na swoim koncie ma wiele prestiżowych nagród za kreację najpiękniejszych zapachów. Przetestuj ten zapach i daj się zaprosić do świata tej hiszpańskiej marki!

 
Produkt dodany do porównania.