Perfumy Bvlgari


Początki marki Bvlgari sięgają 1884 roku. Jej założycielem był grecki złotnik Sotirio Bulgari. Jego charakterystyczny styl i kunszt w projektach biżuterii został szybko zauważony i doceniony we Włoszech, bowiem marka została założona w Rzymie. Wprowadzone przez Bulgari innowacje w procesie twórczości biżuterii, kombinacje kolorystyczne i niepowtarzalne motywy stały się inspiracją dla innych twórców. Do dzisiaj marka słynie z mistrzowskiego rzemiosła, wizjonerskich projektów oraz kolekcji, dla których inspiracją jest Rzym.Bulgari - perfumy

Aktualna oferta Bvlgari to nie tylko biżuteria, ale także torebki, zegarki, a także perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy Bvlgari to niezwykłe kompozycje zapachowe zamknięte w efektownych flakonach, których design nawiązuje do greckiej sztuki i architektury, a same zapachy Bulgari inspirowane są włoskim stylem życia - pełnym radości. Pierwsze perfumy Bulgari - Eau Perfumee au The Vert powstały w 1992 roku. Zapach z nutami mandarynki, cedru i zielonej herbaty spodobał się tak bardzo, że zdobył liczne nagrody i wyróżnienia, w tym amerykańską nagrodę “Zapach roku”. Sukces pierwszych perfum napędził markę do kreacji kolejnych zapachów, których na chwilę obecną jest już nawet kilkadziesiąt.

versace_perfumy-1.jpg

Bvlgari Man in Black - Bvlgari Woda perfumowana...

Od Cena 677,82 zł

BVLGARI Man In Black, nowy, orientalny, kwiatowo ambrowy zapach, doskonała harmonia kontrastów: zmysłowości składników i mocnej, męskiej osobowości kompozycji.

Niezwykły zapach, którego kody olfaktywne wyrażają wszystkie paradoksalne niuanse współczesnego mężczyzny.
Nieomylnie przyciągający uwagę, uwodzicielski, niemal hipnotyczny, dedykowany mężczyźnie, 
który jest uosobieniem bardzo nowoczesnej, oczywistej męskości i nadzwyczajnej mocy uwodzenia. 

Włoska marka jubilerska, założona przez Sotirio Bvlgari w 1884roku w Rzymie, oferująca luksusową biżuterię, znaną i pożądaną przez kobiety i mężczyzn na całym świecie. Obecnie marka Bvlgari znana jest z wielu luksusowych dóbr, takich jak oryginalna biżuteria, zegarki, torebki, akcesoria, hotele oraz zapachy – od 1992 roku.

Produkt dodany do porównania.