Rihanna


Do grona znanych i cenionych piosenkarek, które podjęły się wydania zapachów pod własnym nazwiskiem, w 2011 roku dołączyła Rihanna. Jakie są perfumy marki Rihanna? Kompozycje zapachów piosenkarki zdecydowanie nawiązują do miejsca jej pochodzenia - Barbadosu i Karaibów.


Nuty, które są wykorzystywane w zapachach marki Rihanna to między innymi kokos, kakao czy gujawa. W połączeniu z innymi akordami, damskie perfumy Rihanna są pełne radosnego wydźwięku, który spodoba się młodym kobietom, nie tylko fankom sławnej barbadoski.

Rihanna

Rihanna - perfumy


Kolekcja perfum Rihanny to kompozycje dla kobiet i dla mężczyzn. Znajdują się w niej perfumy kwiatowe, takie jak zapach Kiss, perfumy kwiatowo-owocowe czyli perfumy Rebelle oraz perfumy Nude. Są także perfumy szyprowe, takie jak Rihanna - Reb'l Fleur czy zapach orientalny Rouge.

Zapach dla mężczyzn to odpowiednik damskiego zapachu Rogue, czyli Rogue Man o orientalno-drzewnym aromacie. Aplikacja perfum Rihanna zapewnia uczucie wyróżnienia się na tle innych. Zapachy są wyraziste i zwracają uwagę innych, tak jak osobowość piosenkarki.

 

Rihanna perfumy Rouge


Perfumy marki Rihanna, które dostępne są w naszym sklepie to zapach z 2014 roku - perfumy Rouge. Orientalno-kwiatowa kompozycja jest idealna na jesień. Znajdziemy w niej między innymi nuty kwiatu cytryny, cyklamenu, zamszu, śliwki, róży i jaśminu. W szczególności przypadną do gustu kobietom lubiącym perfumy skórzane. W przypadku perfum Rouge, skórzana nuta łączy się z owocami i kwiatami.

W efekcie, po pierwszym wyrazistym uczuciu, zapach łagodnieje i staje się niezwykle elegancki i przyjemny do noszenia. Zapach otula w chłodny, jesienny dzień niczym zamszowa kurtka. Rihanna tym zapachem udowadnia, że perfumy “celebryckie” mogą oczarować wyjątkowym zapachem i budzić zachwyt wśród najbardziej wymagających miłośników perfum.

 
Produkt dodany do porównania.