Max Mara - włoski zapach luksusu


Czy chcesz być postrzegana jak kobieta sukcesu? Pragniesz czuć się piękna? Otocz się luksusowymi zapachami Max Mara! Poznaj wyjątkowe kompozycje zapachowe i dołącz do wielbicielek tej włoskiej, prestiżowej marki.


Perfumy Max Mara podkreślają jakość i elegancję odzieży Max Mara, stanowiąc doskonałe uzupełnienie wykreowanych przez nią stylizacji. Zapachy Max Mara to szykowne kompozycje, które naprawdę warto poznać!

perfumy

Max Mara - perfumy damskie


Kolekcja perfum Max Mara to kilka kompozycji, które powstały począwszy od 2004 roku we współpracy ze znanymi perfumiarzami takimi jak Olivier Cresp, Vincent Schaller i Daphné Bugey.

Zapach dostępny w naszym sklepie to woda perfumowana Le Parfum - Max Mara o drzewno-piżmowym zapachu. Kompozycja spodoba się nowoczesnym kobietom - jest rześka i zmysłowa, idealna na lato.

 

Max Mara - historia


Max Mara to włoski dom domy pret-a-porter założony w 1951 roku przez Achille Maramotti. Marka zasłynęła z produkcji futer i odzieży skórzanych. Talent to krawiectwa odziedziczył od babci Mariny Rinaldi, która była właścicielką i kierowniczką warsztatu odzieżowego. Do dzisiaj marka jest zarządzana przez rodzinę Maramotii. Włoski dom mody znany jest z klasycznych i ponadczasowych kolekcji. Przez wiele lat była postrzegana jako wyłącznie luksusowa marka dla kobiet, ale w ramach Max Mara Fashion Group powstaje kilka marek, która każda ma inną grupę docelową.

W dynamicznym rozwoju rynków zagranicznych pomogła marce wprowadzona polityka franczyz i filii. Salony marki Max Mara znajdują się w najbardziej prestiżowych punktach miast na całym świecie. Sławnymi projektantami, którzy współpracowali z marką Max Mara byli między innymi Narciso Rodriguez, Luciano Soprani, Karl Legerfeld, Dolce & Gabbana czy Jean-Charles de Castelbajac.

 
Produkt dodany do porównania.