Perfumy Justin Bieber


Jesteś gotowa na kwiatowo-owocowe poruszenie zmysłów? Poznaj perfumy marki Justin Bieber i spryskaj się zapachami o niezwykle radosnym wydźwięku! Charakter perfum Justin Bieber najbardziej pasuje do młodych dziewczyn, ale jeśli lubisz perfumy, w których dominują kwiaty i owoce, musisz poznać zapachy wykreowane przez amerykańskiego gwiazdora.


Pierwsze perfumy sygnowane nazwiskiem Justin Bieber zostały wydane na rynek w 2011 roku. Od tego czasu powstało kilka kompozycji, które są radosne, niezobowiązujące i podkreślają naturalną urodę i wdzięk noszących je kobiet. Jak pachną perfumy od idola nastolatek? Zapachy od Justina Biebera bazują głównie na kwiatowych i owocowych akordach, które są skomponowane z innymi, ciekawymi nutami. Zapach, który jest dostępny w naszej ofercie to perfumy The Key, które zamknięto w ozdobnym, białym flakonie, na którym zaczepiono złoty kluczyk.

perfumy

Justin Bieber - chłopiec, o którego walczył Justin Timberlake i Usher


Amerykański wokalista pochodzący z Kanady jest idolem dla nastolatek na całym świecie. Odkryty na portalu Youtube, zyskał wielką sławę jako przede wszystkim piosenkarz muzyki pop i R&B, ale także jako aktor i przedsiębiorca. Oprócz artystycznej działalności, muzyk założył także markę odzieżową i zdobył serca kreując perfumy sygnowane jego nazwiskiem. Zanim jednak był sławny, walkę o podpisanie z nim kontraktu stoczyli Justin Timberlake i Usher. Ostatecznie, wygranym został Usher.

Kanadyjczyk urodzony w 1994 roku jest laureatem American Music Award, nagrody Grammy, Brit Awards oraz Billboard Music Award. W 2011 roku, a więc w wieku 17 lat został umieszczony przez magazyn “Forbes” na 2-gim miejscu listy najlepiej opłacanych postaci show-biznesu poniżej 30 roku życia. Jego roczny dochód w wieku 18 lat szacowany był na 55 milionów dolarów.

 
Produkt dodany do porównania.