Perfumy Montblanc


Odkryj perfumy Montblanc - poczuj moc luksusu, który niezmiennie od lat cechuje wszystkie produkty marki. Jeśli szukasz pięknych zapachów dla współczesnego mężczyzny poznaj luksusowe kompozycje podkreślające elegancję i wyrafinowanie mężczyzny, jego wolność, charyzmę i prezencję. Zapachy pełne przygód będą wspaniałym dopełnieniem męskiej stylizacji.


Montblanc to legendarna marka produkująca eleganckie pióra wieczne, wyrafinowane zegarki i wyjątkowe wyroby skórzane. Historia firmy sięga 1906 roku wraz z rozpoczęciem przez nią produkcji innowacyjnych na tamten okres piór wykonanych z ebonitu. Nazwę Montblanc firma przejęła w 1909 roku, a jej historia wiąże się z grą w karty. Podczas jednej z rozgrywek jeden z członków rodziny porównał pióro wieczne do najwyższego szczytu Europy - bowiem produkcja pióra miała symbolizować największe możliwe osiągnięcie pośród oferty artykułów do pisania.

perfumy

LEGEND - Montblanc Woda toaletowa 30 ml

Od Cena 607,75 zł

Legend marki Montblanc to LEGEND - Montblanc to woda toaletowa dla mężczyzn, która łączy w sobie siłę i charakter, będąc synonimem elegancji i męskości.Zapach otwiera się orzeźwiającymi nutami bergamotki, lawendy i ananasa, które nadają mu świeży i energetyzujący start. Serce perfum rozwija złożoną harmonię geranium, jabłka i róż, wprowadzając elementy kwiatowe i owocowe. Baza perfum LEGEND, z akordami mchów dębowych, tonki i drzewa sandałowego, zapewnia trwałość i ciepło, kończąc kompozycję zmysłowym i wyrafinowanym akcentem. Woda toaletowa od Montblanc jest idealna dla mężczyzn, którzy cenią sobie tradycję, ale jednocześnie są otwarci na nowoczesność.LEGEND to zapach, który z powodzeniem podkreśla indywidualność mężczyzny, będąc doskonałym wyborem na każdą okazję i dla każdego, kto pragnie pozostawić po sobie niezapomniane wrażenie.

Montblanc perfumy


Od 2001 roku powstało kilkadziesiąt perfum Montblanc, które zostały skomponowane przez wybitnych perfumiarzy takimi jak Michel Almairac, Sonia Constant, Jórdi Fernandez, Antoine Maisondieu, Olivier Pescheux, Jordi Fernández, Pierre Bourdon, Celine Perdriel, Bernard Ellena, Olivier Cresp, Corinne Cachen, Guillaume Flavigny i Natalie Gracia-Cetto.

Zapach, który jest dostępny w naszym sklepie to kultowa woda toaletowa Montblanc. Aromatyczny, drzewny zapach dla mężczyzn spodoba się wielu mężczyznom. Wyróżnia go niezwykła głębia i zmysłowość. Montblanc perfumy są często komplementowane przez kobiety. Sprawdzą się do biura i garnituru.

 

Montblanc - o marce


Logotypem Montblanc stała się biała gwiazda o sześciu ramionach, która symbolizuje ośnieżony wierzchołek góry. Lata 20te XX wieku dla marki oznaczały przejęcie firmy produkującej wyroby skórzane i tym samym zaczęła być także rozpoznawana z luksusowych wyrobów portfeli, teczek czy notatników ze skóry.

Z każdym rokiem oferta luksusowych produktów rozwijała się. Marka Montblant zaczęła sprzedaż męskiej biżuterii, piór z metali szlachetnych, a także zegarków, z których obecnie marka słynie. Aktualnie szacuje się, że roczna produkcja zegarków Montblanc liczy około 100 tysięcy sztuk.

 
Produkt dodany do porównania.