Perfumy MAISON FRANCIS KURKDJIAN


“Świetne perfumy nie pachną dobrze, pachną pięknie”. Słowa współzałożyciela marki Francis Kurkdjian w pełni oddają cel marki jakim jest kreacja perfum ponadczasowych, oddających szereg emocji i w pełni dopasowanych do ich nosicieli. Kierując się czystością, wyrafinowaniem, połączeniem ponadczasowości z łączeniem klasycznej szkoły perfumiarstwa, wszystkie tworzone zapachy mają wyrazić cząstkę każdej kobiety i mężczyzny, którzy je wybrali.


Kobiecość i męskość ma wiele twarzy. Nie można ich odzwierciedlić jednym zapachem, dlatego w ofercie marki Maison Francis Kurkdijan można znaleźć perfumy podkreślające kobiecość i męskość na wiele sposobów. Każdego dnia można wybrać innych zapach, ale każdy z nich musi być częścią noszących je osób.

perfumy

BACCARAT ROUGE 540 - MAISON FRANCIS KURKDJIAN...

Od Cena 1 650,01 zł

Baccarat Rouge 540 marki Maison Francis Kurkdjian podbijają serca zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Zapach zakwalifikowany został jako unisex i każdy kto go nosi, zachwyca się bogactwem i głębokością kompozycji. Baccarat Rouge 540 został wydany w 2015 roku i ciągle zbiera pozytywne opinie. Twórcą kompozycji jest Francis Kurkdjian. Perfumy dedykowane raczej na chłodniejsze jesienne dni.

GENTLE FLUIDITY SILVER - Francis Kurkdjian woda...

Od Cena 880,00 zł

Gentle Fluidity Silver to urzekające perfumy unisex, które zaskakują wyrazistymi nutami gałki muszkatołowej, kolendry i soczystymi jagodami jałowca. To niezwykłe połączenie, które oczarowuje zmysły!

Zapach Gentle Fluidity Silver - Francis Kurkdijan otula również subtelnymi akcentami suchych, ciepłych nut drzewnych i bursztynu, wzbogaconymi nutą słodkiej wanilii. W efekcie jest to intrygujące połączenie, które pozostawia trwały ślad w pamięci każdego, kto je pozna.

Na bazie dokładnie tych samych nut zapachowych, Francis Kurkdijan wykreował drugi zapach Gentle Fluidity Gold, czym udowodnił swoje nietuzinkowe i innowacyjne podejście do tworzenia perfumy.


Kopiowanie opisów produktów zamieszczonych w sklepie PerfumyAlternatywne.pl oraz rozpowszechnianie jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)


 

Kolekcje perfum Maison Francis Kurkdijan:


- 724 - woda perfumowana inspirowana największymi miastami - ich stylem, energią, rytmem. Perfumy 724 zostały skomponowane z białego drzewa sandałowego, aldehydów, kalabryjskiej bergamotki, bukietu białych kwiatów, egipskiego jaśminu oraz piżma.

À la rose - kolekcja perfum Maison Francis Kurkdijan w której główną nutą stała się róża. Wywołują uczucie świeżości, zmysłowości i odwagi.

Aqua - kolekcja perfum Aqua udowadnia, że świeżość w perfumach jest niezbędna. Może mieć różne oblicza od jasnych i czystych, kwiatowo-owocowych po uczucie świeżego powietrza.

Amyris - kolekcja zawiera damski i męski zapach, które mimo swobodnego, spontanicznego charakteru, są niezwykle eleganckie.

Baccarat Rouge 540 - najpopularniejsze zapachy Maison Francis Kurkdijan w wersji wody perfumowanej i ekstraktu perfum o świetlistym zapachu z bursztynem i drzewno-kwiatowymi nutami.

Pluriel - dwa klasyczne zapachy dla niej i dla niego. Woda perfumowana Pluriel dla kobiet to kompozycja z kwiatów irysa, jaśminu, kwiatu pomarańczy oraz róży w nowoczesnym wydaniu. Wodę toaletową Pluriel dla mężczyzn oparto o akord fougere z absolutem lawendy, cedrem, paczuli i wetywerii.

 

Damskie perfumy Maison Francis Kurkdijan


Celem marki Maison Francis Kurkdijan jest dopełnienie garderoby kobiety o piękne zapachy podkreślające kobiecość. Każdy stworzony zapach Maison Francis Kurkdijan ma podkreślić to, co aktualnie czuje: zmysłowość, elegancję, spontaniczność, naturalność.

Męskie perfumy Maison Francis Kurkdijan


Perfumy Maison Francis Kurkdijan traktowane jako niezbędny element męskiej garderoby mają pomóc wyrazić mężczyznom swoją osobowość. Kolekcja perfum męskich otwiera drzwi do świata zapachów i proponuje zapachy o niezwykłej mocy i elegancji.

 


 

Historia marki Maison Francis Kurkdijan


Marka Maison Francis Kurkdijan została założona we Francji przez perfumiarza Francis Kurkdijan oraz biznesmana Marka Chaya. Francis Kurkdijan został kreatorem i głównym “nosem” marki, a Mark Chaya dyrektorem generalnym.

Francis Kurkdijan jest Francuzem o ormiańskim pochodzeniu. Jako 13 letni chłopiec postanowił zostać perfumiarzem, mimo iż jego pierwszą pasją był taniec. W wieku 24 lat skomponował swój pierwszy zapach - bestsellerowe perfumy La Male dla marki Jean Paul Gaultier. Przed założeniem marki Maison Francis Kurkdijan w 2009 roku, perfumiarz współpracował z wieloma czołowymi projektantami i markami. Wykreował światowe bestsellery między innymi dla Dior, Narciso Rodriguez, Kenzo, Burberry i wiele innych.

Mark Chaya to libańsko-francuski biznesmen, który poznał Francisa na przyjęciu u wspólnych przyjaciół. Jak sam twierdzi, jego rolą w firmie, jest zgranie zespołu, dbanie o jej dynamiczny rozwój, projektowanie sklepów i kampanii marketingowych oraz rozwijanie strategii sprzedaży. Marc Chaya pragnie, by marka Maison Francis Kurkdijan była najbardziej pożądaną marką perfum na świecie. Biznesmen życzy sobie, by wszystkie perfumy były dla klientów niczym podróż zabierająca do najlepszych uczuć pasji, radości i jakości.

 
Produkt dodany do porównania.