Perfumeryjny świat Caroliny Herrery

Wenezuelska projektantka mody wkroczyła do perfumeryjnego świata po 7 latach od założenia swojej marki. Modowa działalność przyniosła jej wiele prestiżowych nagród, ale Carolina Herrera nie chciała na niej poprzestać. Pierwszy perfumeryjny sukces odniosła przy kreacji perfum 212, które skomponowała wraz ze swoją córką. Od tej pory marka na stałe zapisała się w historii perfum.

212 VIP Rosé - Carolina Herrera Woda...

Od Cena 350,00 zł

Nowy zapach 212 VIP ROSÉ wnosi do świata 212 VIP uwodzenie, emocje i zabawę. Stanowi kwintesencję najlepszych nowojorskich imprez. Na ambasadorkę kampanii wybrana została Gisele Bündchen, która nadaje marce energii i autentyczności.

Pełna świeżości kompozycja składa się z trzech akordów:

RÓŻOWY SZAMPAN Bardzo owocowe i świeże nuty różowego szampana zapowiadają radosną atmosferę zabawy i swobodny ton kompozycji.

KWIAT BRZOSKWINI Aksamitny, delikatny i czuły kwiat brzoskwini w sercu kompozycji nadaje jej niezwykle kobiecy charakter. 

Queen Wood to uzależniający, intensywny, elegancki i subtelny drzewny zapach. Nadaje kompozycji niezrównaną zmysłowość.

Bad Boy - Carolina Herrera Woda toaletowa 50 ml

Od Cena 462,00 zł

Bad Boy Carolina Herrera to męski odpowiednik uwielbianych przez wiele kobiet perfum Good Girl. Orientalny, bardzo aromatyczny zapach zachwyca swoją wyjątkowością. Dedykowany jest silnym mężczyznom, odważnym i współczesnym. Ten przekaz jest oddany w pełni we flakonie przypominającym błyskawicę. Nasuwa heroiczne skojarzenia – podkreśla męskość i moc.

Świeże korzenne aromaty przeplatają się kakaowymi i balsamicznymi akordami. W nucie głowy pieprz czarny i biały został zestawiony z bergamotką, by później przekształcić się w cedr i szałwię. W bazie uwielbiane kakao z fasolką tonkom i drzewem bursztynowym. Zapach z uwagi na swoją moc raczej dedykowany na wieczorne wyjścia. Doskonale sprawdzi się w porze jesiennej, jednak w zimie też będzie odpowiedni.

Bad Boy Cobalt Parfum Electrique - Carolina...

Od Cena 550,00 zł

Nowa odsłona perfum Bad Boy - Carolina Herrera! Bad Boy Cobalt Parfum Electrique to aromatyczne perfumy męskie, które zostały wykreowane w 2022 roku przez Domitille Michalon Bertier.

Współczesny mężczyzna - pewny siebie i elegancki oraz swobodny i towarzyski wśród przyjaciół. To właśnie taką dwoistość męskiej natury podkreślają nowe perfumy od marki Carolina Herrera. Efekt uzyskano dzięki skomponowaniu kontrastujących ze sobą nut zapachowych. W efekcie powstały perfumy, które harmonijnie łączą świeżość, zmysłowość i elegancję. Różowy pieprz, lawenda, geranium i śliwka oraz bazowe nuty drewna dębowego i wetywerii tworzą aromatyczny zapach przeznaczony dla mężczyzn, który idealnie sprawdzi się na każdą okazję.


Kopiowanie opisów produktów zamieszczonych w sklepie PerfumyAlternatywne.pl oraz rozpowszechnianie jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

VERY GOOD GIRL - Carolina Herrera woda...

Od Cena 448,00 zł

Good Girl - Carolina Herrera teraz jest w nowej, mocniejszej odsłonie! Nowa interpretacja, absolutnego bestsellera zaprezentowana w 2021 r. opiera się na czerwonej porzeczce w nutach głowy. W połączeniu z liczi tworzą cudowny owocowy akord, nieco cierpki i intrygujący. Nuty serca wypełnia róża, by następnie zaskoczyła orientalna wetiweria, która nawiązuje do męskiego odpowiednika - Bad Boy. Zapach kończy się zaskakująco, ale nowocześnie dzięki dodaniu do wetiwerii słodkiej wanilii. Charakter wody perfumowanej Very Good Girl amerykańskiej marki Carolina Herrera podkreślony jest także flakonem. Tym razem jest on w kształcie szpilek w mocnym czerwonym kolorze i symbolizuje niezależne, nowoczesne kobiety. To zapach dla kobiet, które są świadome swoich kobiecych atutów i wcale nie zamierzają ich ukrywać, zabierają w olfaktoryczną pozdróż.

Chcesz podkreślić swoje piękno, zdecydowanie i odwagę? Być piękna, bajeczna i nieustraszona? Postaw na Very Good Girl! Sukces gwarantowany!

Carolina Herrera - perfumy damskie

212 - Carolina Herrera to absolutny bestseller. Zapach wykreowany przez wybitnego perfumiarza Alberta Morillasa to kobiecy i pełen zmysłowości zapach. Inspirowany Nowym Jorkiem podkreśla pewność siebie kobiet. Perfumy Good Girl - Carolina Herrera to wszystkim znany flakon w kształcie czarnej szpilki skrywający w sobie uwielbiany zapach dla kobiet. Światowy bestseller od 2016 roku wciąż jest w rankingach top perfum damskich. Very Good Girl - Carolina Herrera to młodsza odsłona zapachu Good Girl. Została bardzo dobrze przyjęta przez kobiety. Zapach przeznaczony dla silnych i nieustraszonych przedstawicielek płci pięknej znalazł wiele zwolenniczek.

Carolina Herrera - perfumy męskie

Zdecydowanie należy wyróżnić męski odpowiednik Good Girl, czyli Bad Boy - Carolina Herrera. Zapach dla odważnych i nietuzinkowych mężczyzn wyrażony korzenno-orientalnym aromatem. 212 MEN - Carolina Herrera - to druga propozycja perfum, które należy wyróżnić w ofercie tej marki. Aromatyczny zapach przypadnie do gustu mężczyznom lubiącym życie w mieście i jego dynamiczne tempo.

Produkt dodany do porównania.