Burberry – ekskluzywny, brytyjski dom mody, założony w 1856 r. przez Thomasa Burberry'ego, sprzedający odzież, perfumy i akcesoria mody damskie i męskie. Burberry jest marką prestiżową, posiadającą rekomendacje Rodziny Królewskiej.

Burberry Her Blossom - Burberry Woda toaletowa...

Od Cena 256,00 zł

Burberry Her Blossom zabierze Cię w wyjątkową podróż do Londynu z pękiem kwiatów w rękach. Piękny, świeży, mocno kwiatowy zapach dla pozytywnie nastawionych do życia kobiet. Jeśli chcesz, by dobry humor Cię nie opuszczał to koniecznie sprawdź ten nowy zapach, który ukazał się na rynku w 2019 roku. Twórcą kompozycji zapachowej Burberry Her Blossom jest Francis Kurkdjian.

Perfumy należą do kategorii Gourmand, co oznacza, że obfitują w słodycz owoców. Już w nucie głowy przywita Cię soczysta mandarynka w asyście różowego pieprzu. Zapach rozwija się ukazując płatki kwiatu śliwy i piwonii. W nucie bazy znajdziesz piżmo i drzewo sandałowe. Ciepłe wiosenne, jak i również letnie dni to doskonały moment by sięgnąć po ten zapach od Burberry.

Burberry – ekskluzywny, brytyjski dom mody, założony w 1856 r. przez Thomasa Burberry'ego, sprzedający odzież, perfumy i akcesoria mody damskie i męskie.

Charakterystyczny wzór Burberry jest najszerzej kopiowanym znakiem towarowym na świecie. Obecnym prezesem jest Christopher Bailey. Posiada sieć butików na całym świecie.

Burberry jest marką prestiżową, posiadającą rekomendacje Rodziny Królewskiej. Słynny trencz Burberry nosiła m.in. Marlene Dietrich. W roku 2010/2011 twarzą firmy była Emma Watson.

Produkt dodany do porównania.