Lanvin to stary dom perfumeryjny. Najstarsza kompozycja pochodzi z roku 1927, a najmłodsza z 2015. Lanvin perfumy powstały przy współpracy z wieloma twórcami.

Modern Princess - Lanvin Woda Perfumowana 30 ml

Od Cena 305,20 zł

Modern Princess jak sugeruje nazwa to zapach dla współczesnej księżniczki, buntowniczki, usilnie dążącej do wolności. Kobieta nosząca ten zapach rozbraja urokiem i sprytnie uwalnia się od utartych schematów.

Zapach skomponowany przez Christophe Raynaud został wydany w 2016 roku.

Lanvin stawia na prostą kwiatowo-owocową kompozycję. W głowie łączy czerwone jabłko z czerwoną porzeczką tworząc duet niezwykły. W sercu uwalnia jaśmin i frezję, by zagrać odważniej w bazie zestawiając białe piżmo z orchideą, wanilią i białym drzewem.

Słodka i jednocześnie świeża Modern Princess została zamknięta w butelce nowocześnie przedstawiającej sylwetkę sukienki. Jeśli bliżej Ci do buntowniczki niż uległej dziewczynki to silny temperament tego zapachu z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Lanvin to stary dom perfumeryjny. Najstarsza kompozycja pochodzi z roku 1927, a najmłodsza z 2015. Lanvin perfumy powstały przy współpracy z twórcami Paul Vacher, Andre Fraysse, Olivier Pescheux, Shyamala Maisondieu, Karine Dubreuil, Anne Flipo, Domitille Bertier, Alberto Morillas, Antoine Maisondieu, Madame Zed, Francis Kurkdjian, Honorine Blanc, Francois Robert i Lena Pierottie.

Produkt dodany do porównania.