Lista produktów marki Lacoste

Najstarsza kompozycja pochodzi z roku 1984, a najmłodsza z 2015. Lacoste perfumy powstały przy współpracy z twórcami Olivier Cresp...

CHALLENGE - Lacoste Woda toaletowa 90 ml

3 Review(s)
Od Cena 472,00 zł

'Challenge' to dynamiczna i pełna energii kompozycja, która zainspiruje każdego mężczyznę do przyjęcia życiowych wyzwań z pewnością siebie, sprytem i entuzjazmem. Lacoste 'Challenge' łączy bezpośrednią, niezwykłą witalność cytrusowych oraz imbirowych aromatów z bogatą głębią i mocą drzewnych nut. Uczucie swobodnej elegancji, przeznaczonej dla wszystkich mieszkańców miast z rozrywkowym duchem, oddaje esencję pewności siebie i żądzę przygód nowoczesnego mężczyzny Lacoste.

STYLE IN PLAY - Lacoste Woda toaletowa 75 ml

3 Review(s)
Od Cena 388,00 zł

Zapach z rodziny aldehydowo-zielono-kwiatowej, przeznaczony dla mężczyzn pewnych siebie, którzy ożywają w obliczu wyzwań i realizują się przez sukces. Kompozycja dynamiczna i pełna kontrastów, której składniki rywalizują ze sobą, aby zaakcentować jego sportowy charakter. Przejrzyste, gorzkie akordy kontrastują z uzależniającym aromatem jabłkowego likieru Manzana Verde i cennych drzew.

TOUCH OF PINK - Lacoste Woda toaletowa 30 ml

3 Review(s)
Od Cena 298,00 zł

Zapach dla kobiety dynamicznej, pełnej wigoru, spontanicznej. Intrygujący, świeży, owocowo-kwiatowy o klasycznej strukturze, natchniony figlarną kobiecą witalnością. Bezpretensjonalny. Dla tych, które są sobą, wybierają rzeczy, które sprawiają im radość, dają szczęście i dzielą się nim tak po prostu, naturalnie. Zapach Touch of Pink to mieszanka pobudzającej świeżości kolendry, impulsu czerwonej pomarańczy i czystych nut zmysłowych jaśminu i fiołków przedłużonych polorem sandałowca i pociągłym pocałunkiem wanilii.

Najstarsza kompozycja pochodzi z roku 1984, a najmłodsza z 2015. Lacoste perfumy powstały przy współpracy z twórcami Olivier Cresp, Laurent Bruyere, Jean-Michel Duriez, Claude Dir, Annick Menardo i Domitille Michalon.

Produkt dodany do porównania.