Roberto Cavalli na każdą okazję, czyli jak wybierać?


Roberto Cavalli dla kobiet i mężczyzn to harmonijne połączenia oryginalnych nut zapachowych na każdą okazję. Zapachy z afrodyzjakami, jak np. wanilia czy wetyweria są doskonałym wyborem na eleganckie przyjęcie lub biznesową galę. Miodowe i korzenne akordy sprawiają, że perfumy damskie i męskie stają się ciepłe i zarazem idealne na zimniejsze dni.


Kwiatowe i nieco szyprowe kompozycje są doskonałe na spotkania biznesowe i romantyczne wieczory. Gdy szukasz wymarzonego zapachu Roberto Cavalli, wybieraj ten, który ma nutę bazową z Twoim ulubionym kwiatem, owocem lub drzewem albo innym zapachem.

Roberto Cavalli

Włoski styl, czyli perfumy od Roberto Cavalliego


Włochy to ojczyzna kawy, pizzy, makaronu, ale także elegancji i pięknych perfum. Roberto Cavalli swoją karierę na rynku mody rozpoczął na początku lat 70. a jego perfumy zaczęły podbijać rynek w 2002 roku. Oczywiście Cavalli rozpoczął od zapachów dla kobiet. Początkowo jego linia kobiecych perfum miała nosić nazwę Serpente, jednak stanęło na imieniu i nazwisku twórcy. Później pojawiły się zapachy dla mężczyzn. Perfumy Roberto Cavalli to zapachy dla kobiet i mężczyzn lubiących luksus i kochających życie.

Tworząc swoje kompozycje Roberto Cavalli współpracuje z najsłynniejszymi projektantami, m.in. Maurice’m Roucelem, Olivierem Pescheuxem, Clementem Gavarrym i wieloma innymi. Roberto Cavalli to magia zamknięta we flakoniku perfum – połączenie elegancji, włoskiej pasji, kokieterii i aury tajemniczości.

 
Produkt dodany do porównania.