Christina Aguilera - perfumy o zapachu muzyki


Christina Aguilera - amerykańska piosenkarka muzyki pop o światowej sławie, którą rozpoczęła już od 6 roku życia. Ponad 20 letnią działalność na scenie zainicjował występ w serialu dziecięcym Klub Myszki Miki. Pierwszy singiel wydała mając 14 lat, a pierwsza płyta z 1999 roku sprzedała się w ponad 14 milionach egzemplarzy.


Zdobyła wiele prestiżowych nagród, w tym aż sześciokrotnie nagrodę Grammy czy nagrody MTV Music Awards. Jej międzynarodowa kariera muzyczna z roku na rok nabierała coraz większego tempa, ale nie poprzestała tylko na niej - zagrała w filmach, współpracowała ze światowymi markami, a nawet była producentką filmową.

versace_perfumy-1.jpg

Christina Aguilera - perfumy


Prywatnie Christina jest pasjonatką perfum i już w wieku 24 lat wykreowała swoje pierwsze perfumy. Zapachy marki Christina Aguilera nie były popularne tylko wśród jej fanów, bowiem wiele z nich zostało docenionych na prestiżowych konkursach.

Uznanie pierwszego zapachu o nazwie Xpose zachęciło gwiazdę do komponowania kolejnych kompozycji. Największy sukces zdobyły sygnowane jej nazwiskiem perfumy Simple Christina, które otrzymały nagrodę UK Fifi Awards 2008 w kategorii najbardziej lubiane perfumy zaprojektowane przez gwiazdy.

 

Christina Aguilera - damskie perfumy


Kolekcja perfum Christina Aguilera opiera się o piękne, kobiece kompozycje zapachowe, którym nie brakuje zmysłowości. Damskie perfumy pod nazwą Christina Aguilera, które są dostępne w naszym sklepie to wyjątkowy zapach wykreowany w 2007 roku.

Otwiera się pięknymi nutami owoców porzeczki i brzoskwini. Serce przepełnione jest kwiatami jaśminu, lilii, piwonii oraz śliwki. Baza jest niezwykle uwodzicielska za sprawą nut drzewa sandałowego, wanilii i piżma. Wszystkie nuty razem tworzą orientalno-kwiatową kompozycję o niezwykle zmysłowym charakterze.

 
Produkt dodany do porównania.