Najstarsza kompozycja pochodzi z roku 1947, a najmłodsza z 2020. Lancome perfumy powstały przy współpracy z twórcami Christine Nagel, Jacques Cavallier

Idôle - Lancome Woda perfumowana 25 ml

Od Cena 315,00 zł

Nowość, o której w 2019 roku zrobiło się głośno. Na perfumy Idôle od Lancome czekało wiele kobiet, by zachwycić się nimi od pierwszej aplikacji. Lekki, bardzo współczesny zapach, który z pewnością przypadnie do gustu silnym i niezależnym kobietom.

Kwintesencją  Idôle jest szlachetna róża, która w kompozycji występuje aż w czterech rodzajach, co nadaje nowego wymiaru perfumom różanym. Zapach otwiera się bergamotką i gruszką, by w sercu ukazać okazałość różanych aromatów. Perfumy Idôle sprawdzą się przy wielu okazjach, jak i sprawią radość towarzysząc każdego dnia. Idealnie sprawdzą się podczas przywitania pierwszych promyków wiosennych dni, jednak również latem będzie je przyjemnie nosić.

LA VIE EST BELLE - Lancome Woda perfumowana 30 ml

Od Cena 375,00 zł

Perfumy o niesamowitym kwiatowym zapachu ze słodkim akordem idealnym dla każdej wyjątkowej kobiety. Irys, jaśmin i kwiat pomarańczy to połączenie składników, które na myśl przywodzą jesienną aurę. La Vie Est Belle sprawdzą się także w porze zimowej, gdzie swą wonią otula i ociepla mroźne wieczory. Z kolei czarna porzeczka i gruszka to egzotyczne zestawienie, które świadczy o kobiecie odważnej, lubiącej eksperymentować, a także zdobywać nowe doświadczenia. Paczula, fasolka tonka, wanilia i pralina stanowią oryginalny mix, który jest niespotykany.

Perfumy te dedykowane są dla kobiet wolnych, pragnących szczęścia, współczesnych, takich, które nie boją się nowych wyzwań. La Vie Est Belle świetnie sprawdzą się na romantyczny wieczór, ich zapach zniewoli niejednego mężczyznę. Każda kobieta powinna mieć swój wyjątkowy zapach, a ten z pewnością taki jest. Uzewnętrznia osobowość i mówi wiele o jej właścicielce, odkrywa jej prawdziwą, dziką naturę. Ten produkt to z pewnością kropka nad „i” w ukazaniu kobiecego „JA”.

Najstarsza kompozycja pochodzi z roku 1947, a najmłodsza z 2020. Lancome perfumy powstały przy współpracy z twórcami Christine Nagel, Ilias Ermenidis, Fabrice Pellegrin, Juliette Karagueuzoglou, Julien Rasquinet, Amandine Clerc-Marie, Thierry Wasser, Maurice Roucel, Nathalie Feisthauer, Ursula Wandel, Adriana Medina-Baez, Nadege le Garlantezec, Olivier Polge, Anne Flipo, Fanny Bal, Domitille Michalon Bertier, Calice Becker, Pauline Zanoni, Jean-Charles Niel, Yves Tanguy, Olivier Cresp, Harry Fremont, Alberto Morillas, Francis Kurkdjian, Sophie Labbe, Honorine Blanc, Sophia Grojsman, Jacques Cavallier, Armand Petitjean, Christophe Raynaud, Christian Mathieu, Jean-Louis Sieuzac, Robert Gonnon, Celine Barel, Alain Astori, Annick Menardo, Daniela (Roche) Andrier, Christian Biecher, Gerard Goupy, Nathalie Lorson, Dominique Ropion, Olivier Gillotin, Shyamala Maisondieu,  Veronique Nyberg i Alienor Massenet.

Produkt dodany do porównania.