Lista produktów marki Kenzo

Najstarsza kompozycja pochodzi z roku 1978, a najmłodsza z 2014. Kenzo perfumy powstały przy współpracy z twórcami Sophie Labbe...

AMOUR - Kenzo Woda perfumowana 30 ml

3 Review(s)
Od Cena 398,00 zł

Kenzo 'Amour' jest przywołaniem wspomnień, kwiatem miłości zrodzonej z podróży po Azji. Zapachowe pamiątki: piękne miejsca, wibrujące kolory, krople kwiatu wiśni z Japonii, kwiatu frangipani z Bali czy wanilii i ryżu z Chin. Zapach ciepły, wyjątkowo uwodzicielski i orientalny. Wrażenie potęgują zmysłowo wydłużone flakoniki w żywych kolorach, przywołujące skojarzenia ptaka – symbolu orientalnego lotu miłości. A dodatkowo zapach wyjątkowo długo trzyma się na skórze. Na dzień i na wieczór.

FLOWER - Kenzo Woda perfumowana 30 ml

3 Review(s)
Od Cena 345,00 zł

'Flower By Kenzo' - współczesny zapach dla nowoczesnych kobiet, które szukają w obcowaniu z naturą inspiracji i odświeżenia. Zapach kwiatowo - pudrowy z nutami wanilii i migdała. Łączy trzy harmonie: kwiatowe nuty, wibrujące i pełne barwy, ciepłą wanilię i piżmo, tworzące zmysłową aurę oraz energetyzujący hedion i cyklosal. Zapach zmysłowy, kwiatowy. Na dzień.

Najstarsza kompozycja pochodzi z roku 1978, a najmłodsza z 2014. Kenzo perfumy powstały przy współpracy z twórcami Sophie Labbe, Daphne Bugey, Alberto Morillas, Olivier Cresp, Christophe Raynaud, Sophia Grojsman, Francoise Caron, Maurice Roucel, Olivier Polge, Francois Demachy, Dominique Ropion, Antoine Lie, Christine Nagel, Benoist Lapouza, Christian Mathieu, Aurelien Guichard, Annick Menardo, Daniela (Roche) Andrier, Ilias Ermenidis, Jacques Cavallier, Sonia Constant, Marie Salamagne, Jean Jacques, Sylvie Fischer i Francis Kurkdjian.

Produkt dodany do porównania.