Lista produktów marki Davidoff

Najstarsza kompozycja pochodzi z roku 1984, a najmłodsza z 2014. Davidoff perfumy powstały przy współpracy z twórcami Antoine Lie...

COOL WATER - Davidoff Woda toaletowa 40 ml

3 Review(s)
Bestsellery
Od Cena 239,00 zł

Davidoff Cool Water uważany za „współczesną klasykę”, łączy w swoim unikalnym zapachu kombinację siły, świeżości oraz zmysłowości. Ten najbardziej odświeżający zapach dla mężczyzn, poprzez silny związek z wodą wyraża energię ciała i umysłu. Rewolucyjna świeżość, czystość i zmysłowość Cool Water, inspirowane oceanem stały się początkiem światowej mody.

COOL WATER GAME - Davidoff Woda toaletowa 100 ml

3 Review(s)
Od Cena 625,00 zł

Davidoff 'Cool Water Game' został stworzony z myślą o młodym pokoleniu ludzi szalonych i niezależnych. Zapach w wersji męskiej i damskiej stanowi eksplozję radości i świeżości. Nowy duet jest tak ekscytujący, jak zabawa w gronie przyjaciół. We flakonie zamknięto pasję wolności, przypływ energii, wyrażony bogactwem kolorów i aromatów. Kompozycja Davidoff 'Cool Water Game Woman' to połączenie wodnych i owocowych nut zapachowych. Żywioł morza wyrażony w nucie głowy oddaje wrażenie sensacyjnej świeżości. W sercu zapachu wyczuwamy chłodną nutę egzotycznych owoców.

ZINO DAVIDOFF - Davidoff Woda toaletowa 125 ml

3 Review(s)
Od Cena 433,00 zł

Zdecydowany, aromatyczny, wibrujący, a przy tym elegancki. Niesamowicie charyzmatyczny, działający na wyobraźnię, z niespokojną duszą. Z początku jest wyjątkowo świeży za sprawą ziół, potem łagodnieje za sprawą delikatnych kwiatów, ale tytoń dodaje mu pikanterii. Nuta bazy jest orientalna, miękka dzięki słodkiej wanilii i intrygująca dzięki drzewnym akcentom. To bardzo zmysłowy, seksowny zapach, rekomendowany na wieczór.

Najstarsza kompozycja pochodzi z roku 1984, a najmłodsza z 2014. Davidoff perfumy powstały przy współpracy z twórcami Antoine Lie, Aurelien Guichard, Pierre Bourdon, Nathalie Lorson, Philippe Bousseton, Beatrice Piquet, Pierre Wargnye, Veronique Nyberg, Benoist Lapouza, Edouard Flechier, Alain Astori, Francoise Caron, Francis Kurkdjian, Jean Jacques, Christophe Raynaud, Jacques Huclier, Bernard Ellena i Lucas Sieuzac.

Produkt dodany do porównania.