Najstarsza kompozycja pochodzi z roku 1957, a najmłodsza z 2015. Givenchy perfumy powstały przy współpracy z twórcami Dominique Ropion...

BLUE LABEL - Givenchy Woda toaletowa 50 ml

Od Cena 375,00 zł

'Blue Label' to tradycyjny dla stylu Givenchy zapach, będący hołdem dla nowoczesnego mężczyzny. Energetyczny i bardzo wyrafinowany aromat, zawierający woń drzewa cytrusowego, połączoną z nutami wodnymi i powietrznymi. Chłodny, dynamiczny i zmysłowy. Nowy, ale jednocześnie nie zrywający z tradycją, zapach dla aktywnych mężczyzn. Zmysłowości dodają ostre przyprawy. Elegancki i dynamiczny. 'Blue Label' jest bardziej świeży i więcej w nim dynamiki. Wciąż elegancki, ale z buntowniczym akcentem.

L'Interdit - Givenchy Woda Perfumowana 35 ml

Od Cena 369,00 zł

L’Interdit to szokująca strona szyku. Aplikując ten orientalno-kwiatowy zapach złożysz hołd odważnej kobiecości. Poczujesz, że możesz wyrwać się z narzuconych reguł i ram. Przeciwstawiać się konwencji i uwalniać swoją prawdziwą osobowość.

Białe kwiaty dominują w zapachu igrając z ciemnymi nutami. Wyzwalają śmiałą jasność, flirtują z niejasnością. Za tą niezwykłą miksturę odpowiadają Dominique Ropion, Anne Flipo i Fanny Bal, a pojawiła się ona na rynku w 2018 roku.

Zapach w czasie rozwija swoją kompozycję wychodząc od duetu gruszki i bergamotki. W sercu tuberoza z kwiatem pomarańczy i jaśminem. Tło dla tych akordów tworzą paczula, wetyweria, ambroksan i wanilia.

Odważ się wyróżnić, nie obawiaj się postawić na swoim. Bądź kobietą silną i niezależną. L’Interdit od Givenchy pomoże Ci w tym.

L'Interdit Eau de Parfum Rouge - Givenchy Woda...

Od Cena 517,00 zł

L'Interdit Eau de Parfum Rouge to niezwykle zmysłowy zapach dla kobiet. Kreatorki zapachu Dominique Ropion, Anne Flipo i Fanny Bal stworzyły perfumy odkrywające w kobietach moc uwodzenia.

Zmysłowość podszyta delikatną tajemnicą oraz nieco mroczna aura zapachu okazała się obsesyjnym uzależnieniem dla wielu kobiet. Razem z wodą perfumowaną L'Interdit Eau de Parfum Rouge kobiety porzucają swoją delikatność i zbytnią przestrogę, a nabywają siły i chęci do poznawania siebie na nowo!

Orientalno-kwiatowa kompozycja od Givenchy od pierwszych momentów czaruje aromatem czerwonej pomarańczy i pikanterią przypraw z imbirem. Nuty serca to tunezyjski kwiat pomarańczy, tuberoza  i indyjski jaśmin. Bazą jest paczula, wetyweria oraz drzewo sandałowe.

L'Interdit Eau de Parfum Rouge od Givenchy będzie idealnym zapachem na wieczór. Emanuje z niego mroczność i tajemnica, która klasyfikuje go na perfumy wieczorowe, najlepiej rozwijające się na skórze jesienią lub zimą. Ciemnoczerwona barwa flakonu podkreśla zmysłowość zapachu, o którą zabiegały jego kreatorki.

Najstarsza kompozycja pochodzi z roku 1957, a najmłodsza z 2015. Givenchy perfumy powstały przy współpracy z twórcami Dominique Ropion, Bertrand Duchaufour, Emilie (Bevierre) Coppermann, Olivier Cresp, Jean-Pierre Bethouart, Francois Demachy, Daniel Moliere, Daniel Hoffmann, Hubert Givenchy, Christine Nagel, Michel Girard, Paul Leger, Lucas Sieuzac, Alberto Morillas, Ilias Ermenidis, Jacques Cavallier, Christophe Raynaud, Mark Buxton, Francis Fabron, Evelyne Boulanger, Jean-Claude Delville, Pascal Gaurin, Sophie Labbe, Norbert Bijaoui, Francoise Donche, Carlos Benaim, Pierre Wargnye, Anne Flipo i Annick Menardo.

Produkt dodany do porównania.