Narciso Rodriguez


Jak wyróżnić się na rynku mody? Jak skraść serca największym gwiazdom kina i muzyki? Jak oczarować swoimi projektami, by zapisać się w amerykańskiej historii? Odpowiedzi na te pytanie zna Narciso Rodriguez - amerykański projektant o kubańskim pochodzeniu, który zbudował markę o międzynarodowym uznaniu.


Narciso Rodriguez nabierał doświadczenia w największych domach mody - Donna Karan i Calvin Klein. Pierwsza kolekcja sygnowana jego nazwiskiem została pokazana światu w 1998 r. za którą zdobył pierwsze, wielkie nagrody. Pierwsze atelier otworzył w 2001 roku, wciąż otrzymując kolejne nagrody i wyróżnienia między innymi Projektanta Roku, czy najbardziej wpływowych Latynosów w Ameryce. Jednym z większych uhonorowań jego artystycznego dorobku jest kilkukrotny wybór jego projektów przez Michelle Obamę. Projektant aktywnie współpracował z licznymi gwiazdami kina, filmowcami, choreografami. W ciągu dwóch dekad zdobył wielki szacunek i obecnie jest jednym z najpopularniejszych amerykańskich projektantów.

Narciso Rodriguez

Narciso Rodriguez For Her - Narciso Rodriguez...

Od Cena 444,73 zł

To zapach dla kobiet, które lubują się w luksusie i chętnie pozwalają się rozpieszczać. Syty słodki koktajl najbardziej aromatycznych esencji świata. Otul swe ciało w powabne tony zmysłowości i czystej, kobiecej atrakcyjności. Wyrafinowane perfumy For Her staną się naturalną częścią twojej fantastycznej osobowości.

Pozwól pieścić twe zmysły błogą siłą miodowych esencji, które łączą się ze świeżością pomarańczowych kwiatów i słodkiej wanilii. Eleganckie połączenie wetiweru i krzewu Osmathusa na zawsze stanie się tym jedynym zapachem, w który będziesz chciała odziewać swoje ciało. Ciepłe tony ambry i drzewa sandałowego znajdujące się w tle zapachu, doskonale połączą się z twoją skórą i otulą ją zapachem na bardzo długi czas.

Narciso Rodriguez - perfumy


Pierwszy zapach Narciso Rodriguez wykreował we współpracy z Beauté Prestige International. Perfumy dla kobiet zdobyły brytyjską nagrodę FiFi Award za najlepszy zapach 2003 roku. Pierwsze perfumy dla mężczyzn - Narciso Rodriguez for him wykreował 4 lata później, w 2007 roku i również one zgarnęły prestiżowe wyróżnienia. W ciągu ostatniej dekady perfumy Narciso Rodriguez stały się kultowymi propozycjami perfum dla kobiet i mężczyzn. Perfumowy dorobek powiększył się o kolejne kompozycje, a każda z nich cechuje się uzależniającym podkreśleniem piękna noszących je osób.

Narciso Rodriguez for Her to kolekcja damskich perfum Narciso Rodriguez, która rozkochuje w sobie swoją intymnością, intensywnością i zmysłowością. Kolekcja Narciso Rodriguez for Him to ciepłe, seksowne mieszanki o uwodzicielskim, a przede wszystkim ponadczasowym charakterze. Wszystkie perfumy Narciso Rodriguez są zamknięte w piękne, minimalistyczne i elegancje flakony.

 
Produkt dodany do porównania.