Desperado, czyli narodziny perfum Antonio Banderas


Jedność w różnorodności! Każdy zapach od Antonio Banderas to kompozycje pełne wyrafinowania i kusicielskiej mocy. To powoduje, że są tak popularne, i tak seksowne. Dzięki ciekawym nutom i akordom są przyjemnymi, a czasem lekko zadziornymi zapachami idealnymi dla każdego. Dzięki charyzmie i autentyczności oraz iskrze hiszpańskiego ognia przyciągają niemal każdego.


Antonio Banderas to jeden z najlepszych aktorów współczesnego kina. Tworząc swoją linię zapachów postawił na wyeksponowanie zmysłowości, dzikości, emocji, czym sprawił, że stały się niepowtarzalne. Pierwszy zapach Antonio Banderas na rynku pojawił się w 1997 roku i od razu rozpalił wyobraźnię. Według Banderasa perfumy to nie tylko swego rodzaju pomocnik, który eksponuje charakter, ale także bodziec, który ma wywoływać emocje. To sprawiło, że zapachy firmowane jego nazwiskiem stały się kuszącymi i zmysłowymi kompozycjami, które przyciągają.

banderas_perfumy"

Męskie perfumy od Antonio Banderasa, czyli jak uwieść kobietę


Harmonijne połączenie zmysłowości, elegancji i dżentelmeństwa jest uosobieniem męskiego magnetyzmu. Wzmocniony odpowiednim zapachem pomoże uwieść „upatrzoną” piękność w mgnieniu oka. Jednym z takich zapachów jest King of Seduction Absolute. Obłędny i niezwykły zielony migdał wzbogacony skórą, mchem dębowym, kardamonem, lawendą i piołunem staje się magnetyzującym zapachem, który przyciągnie uwagę każdej kobiety. Sięgają po niego nowocześni i eleganccy mężczyźni, którzy lubią zdobywać wybrankę.

Kolejna uwodzicielska kompozycja dla mężczyzn to The Icon. Jest idealną propozycją dla mężczyzn odnoszących sukcesy w każdej dziedzinie życia. Te męskie drzewno-orientalne perfumy pozwolą uwydatnić męską charyzmę.

Wielu Panów lubi intrygować i czarować. Każdemu z nich pomogą w tym perfumy The Secret Temptation. Są aromatyczną kompozycją łączącą akordy drzewne i przyprawowe. Dzięki nim te męskie perfumy są uwodzicielskie i czarujące. Sięgają po nie najczęściej tzw. czarusie, którzy stawiają na eksponowanie własnego uroku w każdej sytuacji. The Secret Temptation są zapachem doskonałym na romantyczne i namiętne wieczory.

Obok uwodzicielskich i kuszących zapachów od Antonio Banderas pojawia się Power Of Seduction, czyli bardziej elegancki zapach dla mężczyzn. To świeża kompozycja nut zielonych i aromatycznych, po którą sięgają mężczyźni ceniący elegancję z nutą nowoczesności.

 

Złoty sekret, czyli Antonio Banderas dla kobiet


Kobiece zapachy Antonio Banderas

To zmysłowe i tajemnicze kompozycje, które magnetyzują. Pierwszą z propozycji jest odpowiednik męskiego zapachu Her Golden Secret. To owocowo-kwiatowe perfumy z orientalnymi akcentami, które nadają charakter całości. Są tajemnicze i intrygujące, co powoduje, że zwracają uwagę każdego, kto przechodzi obok właścicielki. Sięgają po niego kobiety, które wiedzą czego chcą i lubią roztaczać wokół siebie aurę tajemniczości.

Następna propozycja damskich perfum to Her Secret Temptation – orientalno-kwiatowa kompozycja sprawiająca, że każdemu mężczyźnie szybciej bije serce na widok ich właścicielki. Po te damskie perfumy Antonio Banderas sięgają Panie, które lubią eksponować swój kobiecy wdzięk. Tę pikantną kompozycję (zasługa pieprzu) przełamano słodkim kwiatowym akcentem, co sprawiło, że stała się delikatna i intensywna jednocześnie. Spirit, czyli zapach dla kobiet o gorącym temperamencie. Jego mocne akordy, np. kadzidło spodobają się tym kobietom, które tryskają energią i lubią wyraziste perfumy. Owocowe nuty dodają mu lekkości, a kwiaty powodują, że ma nieco słodkawy charakter.

 

Jak wybrać perfumy Antonio Banderas?


Jedną z zasad w doborze perfum jest kierowanie się typem osobowości. Perfumy Antonio Banderas najbardziej spodobają się i kobietom, i mężczyznom o ognistym temperamencie i gwałtownym charakterze. Łącząc z pozoru sprzeczne akcenty doskonale oddają złożoność tego typu charakterów.

Dzięki zmysłowym i wyrazistym akordom, np. kadzidłu zarówno damskie, jak i męskie perfumy Antonio Banderas lepiej nadają się na wieczór – mogą być sposobem na zaintrygowanie podczas pierwszej randki, preludium do gry wstępnej i gorącej namiętnej mocy albo po prostu czarującym dodatkiem na wieczorną nieco bardziej elegancką galę.

 
Produkt dodany do porównania.