Wygraj roczny zapas
Perfum Alternatywnych!


Weź udział w konkursie! Do zdobycia jest wspaniała nagroda!
Aż 36 sztuk Perfum Alternatywnych!


Jeśli kochasz piękne zapachy - ten konkurs jest dla Ciebie. Masz szansę wygrać roczny zapas Perfum Alternatywnych i przez cały rok nie martwić się o to czym pachnieć. Weź udział w konkursie, bo to może właśnie Ty wygrasz comiesięczny voucher na Perfumy Alternatywne o pojemności 35 ml. Wystarczy, że przygotujesz materiał video, w którym opowiesz o tym, dlaczego kochasz Perfumy Alternatywne lub zrecenzujesz swój ulubiony zapach Perfum Alternatywnych.

Jak wziąć udział w konkursie?


Nagrywanie wideo to prosta sprawa! Wystarczy, że włączysz funkcję nagrywania na swoim smartfonie i podzielisz się swoimi uczuciami. Ubierz w słowa swoją miłość do zapachu - opowiedz, co tak bardzo cenisz w Perfumach Alternatywnych lub przedstaw swój ulubiony zapach. Jeśli uwielbiasz otaczać się pięknymi aromatami, z pewnością łatwo znajdziesz inspirację do krótkiej opowieści. Nie szukamy profesjonalnych recenzji – bardziej zależy nam na Twoich szczerych wrażeniach.

Perfumy Alternatywne
Perfumy Alternatywne

Perfumy Alternatywne
Perfumy Alternatywne

Dołącz do wydarzenia na FB


Nie musisz mieć profesjonalnego sprzętu, by wziąć udział w konkursie. Twoja relacja może być zarejestrowana za pomocą smartfona. W nagraniu możesz pokazać siebie, flakon Perfum Alternatywnych, a także miejsca i przedmioty, które kojarzą Ci się z omawianym zapachem. Po nagraniu materiału dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku.


Opublikuj swój film!


Opublikuj swój materiał video w wydarzeniu. Wybrane nagrania będziemy również promować na naszych oficjalnych kanałach społecznościowych. Podczas trwania konkursu regularnie odwiedzaj wydarzenie, aby obejrzeć nagrania innych pasjonatów Perfum Alternatywnych. Każde z nich może być źródłem inspiracji do stworzenia kolejnego własnego materiału – pamiętaj, że możesz wysłać więcej filmów, co zwiększy Twoją szasę na wygraną!

Perfumy Alternatywne
Perfumy Alternatywne

Dołącz do wydarzenia
i weź udział w konkursie


Wzięcie udziału w Konkursie wiąże się z uprzednim zapoznaniem się przez Uczestnika z Regulaminem Konkursu, akceptacją jego postanowień i zezwoleniem na wykorzystywanie podanych danych osobowych i wizerunku w zgłoszonym do konkursu materiale video. Regulamin konkursu

Produkt dodany do porównania.