Perfumy Beyoncé

Perfumy Beyoncé

Światowej sławy amerykańska wokalistka Beyoncé uważana jest za jedną z najbardziej wpływowych kobiet show biznesu. Zdobyła sukces nie tylko w branży muzycznej, ale także modowej i filmowej. Wiele osób twierdzi, że wszystkiego czego Beyoncé dotknie, zamienia się w złoto. Można było przypuszczać, że po założeniu własnej marki odzieżowej przyjdzie czas na kreację własnych perfum. Tak też się stało. 

Od mody do perfum

Pierwsze perfumy artystki okazały się sukcesem, dlatego zdecydowała się wykreować kolejne zapachy. Kolekcja odzwierciedla ją samą. Z flakonów wydobywa się niesamowita energia, zmysłowość, pewność siebie i seksapil. W naszym sklepie możecie zaopatrzyć się w lubianą i cenioną kompozycję zapachową Heat.

Rozgrzewające perfumy - Heat

Heat to pierwszy zapach sygnowany imieniem artystki, który w pełni odzwierciedla jej gorący temperament. Piękna i ciepła woda perfumowana odkrywa w kobietach zmysłowość, którą chce się roztaczać. Nuty głowy słodkiego, orientalnego zapachu to neroli, brzoskwinia, orchidea i magnolia. Przechodzą one stopniowo w nuty serca: migdały i piżmo. Zapach kończy się fasolką tonka, ambrą i sekwoją. Ciepło perfum podkreślone jest także wyglądem flakonu, który przypomina płomień wewnątrz flakonu.

Perfumy Heat od Beyoncé to prawdziwa manifestacja kobiecego piękna i siły. Jeśli chcesz poczuć się jak gwiazda, woda perfumowana Beyoncé z pewnością Ci w tym pomoże! Już niedługo będzie dobra okazja, by je przetestować - Sylwester!

Produkt dodany do porównania.