Wiosenne bestsellery

Wiosenne bestsellery

Nadchodzi wiosna! Choć w najbliższych dniach będzie jeszcze się przeplatać z zimą, to wartość temperatury za oknem będzie dużo wyższa niż w poprzednich miesiącach. Oznacza to, że perfumy, które przeznaczone są na zimę, mogą okazać się zbyt ciepłe i duszące na wiosenną aurę.

Jeśli lubicie otaczać się zapachami na co dzień, warto pomyśleć o wyborze nowego zapachu, by po prostu czuć się z nim dobrze. Perfumy potrafią poprawiać nastrój, więc warto zadbać o to, by rzeczywiście tak było.

Oto wiosenne bestsellery w naszym sklepie. Sprawdźcie, czy to one mają szansę obudzić w Was pozytywne, wiosenne wibracje.

Wiosenne perfumy dla kobiet

Z czym kojarzona jest wiosna? Zdecydowanie z kwitnącymi kwiatami! Perfumy kwiatowe to najszersza kategoria perfum dla kobiet. Jest w czym wybierać! Wiosna otwiera na nowe uczucia, a więc wiosenne kwiatowe kompozycje stawiają na zmysłowość i uwodzenie.

050. Ambra - kwiatowe orzeźwienie

Zapach 050. Ambra skrywa w sobie lilię wodną, bluszcz, frezję i konwalię. Kwiaty połączone z owocowymi nutami brzoskwini i pomarańczy oraz piżmem i wanilią, tworzą razem świeżą kompozycję. Świeżość głównie pochodzi z wiosennej frezji, która dodaje do całej kompozycji chłodne nuty. Dzięki temu, zapach nie jest zbyt słodki. Dzięki swym nutom bazowym zapach jest zmysłowy i uwodzicielski.

114. Ambra - kwiatowo-owocowe wybudzenie

Zapach 114. Ambra ma bogaty kwiatowo-owocowy skład, dzięki któremu wybudza do życia. Bukiet kwiatów składający się z piwonii, jaśminu, róży oraz owocowe nuty brzoskwini, ananasa, mango, granatu, liczi doprawiono różowym pieprzem. Świeża i wiosenna piwonia podkreśla kobiecy charakter perfum. Jaśmin uznawany za afrodyzjak dodaje uwodzicielskości i zmysłowości.

Wiosenne perfumy dla mężczyzn

Którym męskim zapachom warto się przyjrzeć? Nasza propozycja to wiosenne perfumy męskie z akordem korzennym. Przyprawy korzenne w perfumach nadają im ciepłego tonu, a w składzie wiosennych perfum intrygują dodając charakterystycznego aromatu.

073. Ambra - aromatyczna wiosna

073. Ambra to wiosenna i bardzo aromatyczna propozycja. W nutach głowy dominuje kalabryjska bergamotka, w sercu lawenda, a w bazie ambroksan. Te aromatyczne nuty posypano pieprzem. Głębokie wdychanie świeżego powietrza wiosną, którego bardzo brakuje po zimowym okresie, po użyciu perfum lanych 073. Ambra jest jeszcze większą przyjemnością.

031. Ambra - leśny urok wiosny

Spacer w lesie to zawsze czysta przyjemność, a wiosną to szczególna przyjemność. Budząca się do życia przyroda, świeży zapach tworzą niepowtarzalny urok. Lane Perfumy 031. Ambra przywołuje podobne uczucia swoim drzewnym aromatem. Imbir i pieprz w nutach głowy, bazylia, cedr i szałwia oraz zamsz, bursztyn, paczuli, brazylijskie drzewo różane tworzą zapach świeży i zmysłowy zapach.

Więcej wiosennych zapachów znajdziecie w naszym sklepie. Wybierajcie akordy, które lubicie, czytajcie pomocne opisy i testujcie nowe perfumy. Ceny perfum lanych pozwalają na eksperymentowanie i nie ograniczanie się do jednego zapachu na cały sezon.

Produkt dodany do porównania.