Przełam schemat i sprawdź męskie perfumy kwiatowe

Przełam schemat i sprawdź męskie perfumy kwiatowe

Jesień rządzi się swoimi prawami. Pogoda zmieniająca się z dnia na dzień i coraz szybciej zapadający zmierzch wpływają na nasze nastroje. Naszym sposobem na utrzymanie pozytywnego humoru są… oczywiście jesienne perfumy :)

Zapachy jesienne zazwyczaj posiadają drzewne, rozgrzewające nuty. W ich składzie nie brakuje wanilii lub pikantnych składników. Jednym z przykładów, które chcemy Wam przybliżyć jest męski Dior - Homme Intense.

Idealny przedstawiciel męskich kwiatowych zapachów, sprawdzających się na jesienne wieczory. Jeśli szukacie nowego intensywnego zapachu, który nie będzie obojętny dla nikogo, rozbudzi zmysłowość, a przy tym jest niezwykle elegancki – Homme Intense spełni Wasze oczekiwania. Połączenie kwiatów i drzew czyni ten zapach pięknym i niepowtarzalnym.

Perfumy dla mężczyzn DIOR Homme Intense rozpoczynają się wonią delikatnie lawendową, która z czasem nabiera sił i zostanie z Wami zdecydowanie dłużej. Sercem zapachu jest irys i hibiskus. Cedr, piżmo i wetiwer dodają wspomnianą zmysłowość. Warto samemu sprawdzić ten ponadczasowy klasyk, który oczaruje wszystkich wokół!

Jeśli opis Cię zainspirował to na pewno nie przejdziesz obojętnie koło alternatywnego zapachu 177. AMBRA. Perfumy idealne do podkreślenia swojej męskości i silnej osobowości. Luksusowa kompozycja zachwyci każdego z kim się spotkasz. Słodka, pobudzająca i afrodyzjakalna wanilia, drzewna wetyweria, różnorodny irys sprawią, że będziesz w centrum uwagi. Wieczorowe wyjścia nabiorą nowego, pachnącego charakteru.

Przełam swój schemat i wypróbuj męskie perfumy kwiatowe, które pokochasz z pierwszym użyciem!

Produkt dodany do porównania.