Perfumy Davidoff

Perfumy Davidoff

Naturalna elegancja, uznanie dla doskonałej jakości, stylu, autentyczności i dobrego życia to dewizy marki Davidoff, które wprowadził jej założyciel Zino Davidoff. Hedonizm, radość życia czerpanie z niego jak najwięcej zostały także z sukcesem przełożone na perfumy sygnowane nazwiskiem założyciela marki. Perfumy damskie i męskie Davidoff inspirują do działania i odkrywania ścieżek we własnym życiu, które po prostu dają szczęście.

Kultowe perfumy Davidoff, które warto poznać!

Kolekcja Davidoff Cool Water to najbardziej znane perfumy marki. Jako pierwsza, w 1988 r. powstała męska wersja zapachu. 8 lat później wprowadzono na rynek wersję dla kobiet.

Davidoff - Cool Water - morska fala zapachu

Męskie perfumy Davidoff - Cool Water do dzisiaj cieszą się dużym uznaniem i popularnością. Morski zapach inspirowany świeżością oceanu okazał się synonimem witalności, mocy i uwodzenia dla wielu mężczyzn na całym świecie. Pierwsze krople wody toaletowej Cool Water Man wydzielają aromat mięty pieprzowej i aromatycznej lawendy. Sercem zapachu jest mech dębowy, geranium i drzewo sandałowe. W nutach bazowych “uderza” fala woni bursztynu i piżma.

Zapach odzwierciedla atrakcyjność siły morza, ale także jego elegancki spokój. Przeznaczony dla mężczyzn lubiących świeże, aromatyczne zapachy.

Davidoff - Cool Water Women - zmysłowa natura

Woda toaletowa Cool Water Women to pierwszy zapach dla kobiet marki Davidoff. Inspirowany zmysłowością morza, celebruje kobiecość, emanuje świeżością i zachęca do uwodzenia. Nuty głowy to kwiaty i soczyste owoce. Wodna lilia i lotos łączą się z ananasem, arbuzem, melonem i czarną porzeczką. Kwiatowe serce wsparto słodkością miodu, a nuty bazy kończą zapach w sposób niezwykle uwodzicielski i zmysłowy, dzięki zawartości piżma, wanilii i drzewa sandałowego.

Cool Water Women to świeży, damski zapach, idealny na cieplejsze dni.

Ta zapachowa kompozycja dla młodych kobiet to kwiatowo-owocowe perfumy z 2006 r. Idealne na wiosenno-letnie wypady ze znajomymi. Lekkie orzeźwienie jakie daje Cool Water Game polubią osoby aktywne fizycznie i lubiące sport. Przebojowość i młodzieńczość odzwierciedla w tym zapachu orzeźwiająca cytryna i jabłko. Sercem są egzotyczne owoce i intensywna frezja. Cedr i drzewo sandałowo tworzą ciepłą bazę zapachu.

Pełen wigoru i radości z życia zapach podkreślający zmysłowość i naturalne piękno kobiet.

Jeśli podobnie jak Zino Davidoff kochasz życie, musisz poznać perfumy sygnowane jego nazwiskiem. W naszym sklepie znajdziesz także inne kompozycje zapachowe tej marki tj. Davidoff - Hot Water, Davidoff - Echo czy Davidoff - Adventure. Czerp radość z życia!

Produkt dodany do porównania.