Poznajcie markę Chloé

Poznajcie markę Chloé

Chloe inspiruje się kobiecością od 1952 r. To jedna z niewielu marek, której produkty skupiają się tylko dla kobiet. Kobiecość, siła kobiet i ich wzajemne wsparcie definiują #chloeGIRLS. Dla założycielki Chloé, Gaby Aghion niezwykle ważne było także, by marka miała w sobie pozytywnego ducha i po prostu mogła uszczęśliwiać ludzi. Damskie perfumy Chloé słyną ze swojego charakteru – nutami kwiatowymi, świeżymi i lekkimi oczarowały się miliony kobiet na całym świecie.

Najpopularniejsze perfumy Chloe

Do najpopularniejszych perfum Chloé zalicza się zapachy: Chloé Chloé, Chloé Nomade oraz Chloé Love Story. Każdy zapach się wyróżnia, ale łączy ich wspólny cel – mają dodać kobietom siły, pewności siebie, a zarazem delikatnego, szlachetnego uroku. Wszystkie wymienione propozycje perfum Chloe znajdziecie w asortymencie naszego sklepu.

Bestseller Chloé Chloé

Zapach Chloé z 2015 r. jest nową odsłoną klasycznych perfum wprowadzonych w 2008 r. Początek kompozycji składa się z nut głowy takich jak mandarynka i arbuz, które wsparto różowym pieprzem. Po upływie chwili ujawniają się różane nuty serca z frezją. Na nuty bazowe wybrano piękny irys, drzewo sandałowe i fasolkę tonkę. Podobnie jak klasyczne Chloé Chloé z 2008 r. zapach zamknięto w eleganckim flakonie z plisowanego szkła i ozdobiono wstążką na jego szyjce.

Chloé Nomade – z odrobiną buntu

Stosunkowo nowy zapach – wykreowany w 2018 r, ale zdążył pozyskać grono wiernych fanek. Woda perfumowana Chloé Nomade to kwiatowo-szyprowa kompozycja dedykowana kobietom odważnym, nie bojącym się zmian otoczenia, potrafiącym odnaleźć się w nieprzewidywalnych sytuacjach. Woda perfumowana Chloé Nomade opiera na oleju pomarańczowym w akompaniamencie kwiatów fiołku i płatkach magnolii w nutach głowy. W nutach serca znajdziemy różę bułgarską i heliotrop, a bazę tworzą wonie drzewa sandałowego oraz paczula z wanilią. Ideą powstania tego zapachu była kreacja zapachu odmiennego od Chloé Chloé. Pomysł na flakon został zaczerpnięty z torebki Chloe Drew.

Chloé Love Story – opowie nam o miłości

Perfumy Love Story przyciągają dzięki połączeniu neroli, bergamotki, grejprfutu, cytryny i gruszki. Nie odpuszczą i będą uwodzić dalej… Wsparte kwiatowo-owocowymi nutami serca wciągają w swoje sidła namiętności. Kwiat pomarańczy, stefanotis, róża, czarna porzeczka i brzoskwinia zawracają w głowie, by ostatecznie zakochać się w nich bez opamiętania. Czaru i zmysłowości dodają drzewo kaszmirowe, cedr, piżmo i paczula. Chloé Love Story definiują zakochanych na nowo. Flakon ma kojarzyć się z kłódkami miłości, które są zawieszane na paryskim moście Pont des Arts.

See by Chloé – świeże spojrzenie

Perfumy dla kobiet See by Chloé to wiosenna propozycja lekkich perfum kwiatowo-drzewnych. Bez wątpienia uroku temu zapachowi nadaje kwiat jabłoni, a wspomaga go jaśmin. Wydalająca się słodkość to zasługa drzewa sandałowego, która pięknie łączy się z kwiatami i przedłuża trwałość. See by Chloé to delikatny zapach podkreślający romantyzm i delikatność kobiet.

Produkt dodany do porównania.