Odkryj z nami markę Marc Jacobs!

Odkryj z nami markę Marc Jacobs!

Amerykański projektant z oryginalną, zaskakującą twórczością, którego każdy projekt podkreśla osobowość i indywidualizm - czyli… Marc Jacobs. Odkryj z nami jego świat zapachów, które również znajdziesz w naszym sklepie.

Słodkie i niewinne perfumy Daisy - Marc Jacobs

Daisy Marc Jacobs to świeży zapach kobiecy z nutami dzikiej truskawki, aksamitnymi płatkami białego fiołka oraz niezwykłą mieszanką gardenii i jaśminu. Romantyzm i sensualność zawdzięcza akordom drzewa sandałowego, które w wymarzony sposób kończy zapach Daisy. To nieodparcie kobiecy zapach, którego autorem jest wybitny i wszystkim znany w perfumeryjnym świecie - Alberto Morillas.

Czar i unikatowość zapachu przejawia się także w wyglądzie flakonu, którego korek jest w formie białej kwitnącej stokrotki. Całość sprawia, że flakon wyróżnia się na tle innych.

Seksowne i wyrafinowane perfumy Decadence - Marc Jacobs

W przeciwieństwie do zapachu Daisy, Decadence przeznaczony jest dla kobiet pewnych siebie, pragnących żyć według własnych zasad. Drzewno-orientalna kompozycja, którą kobiety kochają szczególnie używając wieczorem na specjalne okazje.

Nie sposób nie zwrócić także uwagi na wyjątkowy flakon perfum Decadence, który jest w kształcie torebki marki Marc Jacobs. To ukłon w kierunku jej głównej działalności.

Młodzieńcze i nowoczesne perfumy Lola - Marc Jacobs

Woda perfumowana Lola to zapach nasycony młodością, lekko romantyczny, ale jednocześnie psotny. Dedykowany głównie kobietom młodym, rozpoczynającym swoje dorosłe i samodzielne życie. Zapach otwiera się dla nas gruszką i grejpfrutem, które przyprawione są różowym pieprzem. Serce to kwiecista mieszanka róż, piwonii oraz geranium. W nutach bazowych połączono wanilię, piżmo i fasolkę tonkę.

Nieco kokieteryjny, ale mimo wszystko niewinny zapach skradł serca młodych dziewcząt, które są na etapie odkrywania dorosłości i kobiecości.

Daj się zabrać do świata czarująco prostego, pełnego optymizmu i czystego piękna - świata Marca Jacobsa.

Produkt dodany do porównania.