Jak spakować perfumy na prezent świąteczny?

Jak spakować perfumy na prezent świąteczny?Jak spakować perfumy na prezent świąteczny?


Pakowanie świątecznych prezentów - dla niektórych jest to udręka, dla innych sama przyjemność. Przygotowaliśmy listę najlepszych pomysłów na to, jak spakować prezenty bożonarodzeniowe, dzięki której zaczerpniesz inspiracji i wybierzesz najdogodniejsze dla Ciebie. Nie wpadniesz w panikę, jeśli lista prezentów do pakowania okaże się dłuższa niż przypuszczałaś.

Marzysz o efektownej choince w domu, pod którą rozłożone są efektowne pudełka i torby prezentowe? Na szczęście, pomysłów na opakowanie świątecznych upominków jest wiele, a ogranicza nas tylko wyobraźnia. Możesz użyć wianki, papierowe zawieszki, jadalne dodatki, toppery, papiery prezentowe. Jest wiele inspiracji i kreatywność jest tu zawsze mile widziana. Wszystko po to, by stworzyć wyjątkową atmosferę oczekiwania na radość bliskich i obezwładniające uczucie miłości.


Wybierz dla siebie najlepszy sposób na pakowanie prezentów


Oto sposoby na niedrogie, a zarazem ciekawe i efektowne sposoby na pakowanie prezentów. Sprawdź, czy jeden z nich szczególnie przypadnie Ci do gustu.


PA_t.png Styl vintage - pakowanie prezentów bożonarodzeniowych 


Styl vintage nigdy nie może się nie udać! Wystarczy naturalny papier do pakowania i sznurek jutowy. Możesz również wybrać ekologiczną kopertę na mniejsze prezenty i nakleić naklejki w stylu vintage.


PA_t.png Upcycling - wykorzystaj na pakowanie prezentów to, co już masz


Masz w domu starą prasę? Resztki kolorowego papieru, bibułę, a nawet rolki po papierze toaletowym możesz wykorzystać ii ozdobić nimi prezenty świąteczne w ciekawy i atrakcyjny sposób! Co ważne, nie wygenerujesz przy tym większej ilości śmieci, więc jest to dodatkowy plus dla planety.


PA_t.png Stemple na prezentach świątecznych 


Inspiracje do pakowania prezentów znajdziesz także w… pokoju dziecięcym! Sprawdź,czy Twoje dziecko nie posiada czasem stempli. Nie muszą być to typowo bożonarodzeniowe stemple takie jak z wizerunkiem mikołaja czy renifera. Równie dobrze sprawdzą się stemple w różnych kształtach, np serca. Przybij je na torebkach prezentowych.Na drobne upominki świąteczne możesz nawet użyć torebek śniadaniowych. To sposób na szybkie, tanie i efektowne pakowanie prezentów.


PA_t.png Wasze wspólne zdjęcie - najlepszy sposób na pakowanie prezentów


Co powiesz na to, by zamiast specjalnych zawieszek, gałązek choinki, jadalnych dodatków czy zawieszek, na papier prezentowy nakleić wspólne zdjęcie Twoje i osoby obdarowanej? Do przyklejenia zdjęcia użyj taśmy washi-tape, które znajdziesz w wielu kolorach i motywach. To bardzo ciekawy i wciąż mało popularny sposób na dekorację prezentu świątecznego.


PA_t.png Rośliny do dekoracji prezentów


Jak ciekawie i ładnie zapakować prezent? Wykorzystaj rośliny botaniczne! To sposób dla miłośnika natury, ale nie tylko! Na jasnobrązowy papier dodaj gałązkę choinki czy głóg, a Twój prezent będzie pięknie prezentował się pod choinką.


PA_t.png Kreatywny sposób na pakowanie prezentów - własny malunek


Ten sposób może się okazać najbardziej uroczy, a jest prostszy niż myślisz. Weź pędzel i na brązowym papierze namaluj dowolny motyw. Nie obawiaj się, nie musisz rysować renifera czy elfa - geometryczne figury będą równie wspaniałe! Dodaj wstążkę i to wszystko! Misja “prezenty świąteczne” została wykonana.


PA_t.png Kaligrafia - Twój sposób na dekorację prezentów


Nie musisz iść na kurs kaligrafii. Po prostu weź papier do pakowania, permanentny marker i napisz nim kilka miłych słów. To wystarczy, by prezent się wyróżnił i nabrał indywidualnego stylu.


PA_t.png Najlepszy sposób na minimalistyczne pakowanie prezentów


Jesteś fanem powiedzenia “im prościej, tym lepiej”? Z pewnością spodoba Ci się ten minimalistyczny sposób. Wystarczy dobrać jednobarwny papier do pakowania prezentów oraz wstążkę czy kokardkę w tym samym kolorze. Wybierz typowo świąteczne kolory np czerwony, biały, zielony czy złoty lub granatowy czy czarny - jeśli lubisz elegancki styl.

Produkt dodany do porównania.